Ближайшие выставки
Мы в соц. сетях
Анонс выставки "XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ-2019"

1. XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ-2019

2. 19 - 22 листопада 2019р.

3. Виставки працюють: 19,20,21 листопада з 10.00 до 18.00. 22 листопада з 10.00 до 16.00

4. Міжнароднийвиставковийцентр(Київ, Броварський пр-т, 15)

5. Вхід вільний

6. www.iec-expo.com.uae-mail:lilia@iec-expo.com.ua,alexk@iec-expo.com.ua; тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58

Організатор- ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Міжнародний промисловий форум— найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії(UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Основна мета виставки:впровадження новітніх науково‑технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

В рамках форуму:

-Металообробка(металообробні технології, обладнання).
-УкрВторТех(комісійна техніка, обладнання).
-УкрЛитво(обладнання та технології для ливарного виробництва).
-УкрЗварювання(технології, обладнання та матеріали).
-Гідравліка. Пневматика.
-Підшипники(підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників).
-УкрПромАвтоматизація(автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктівпромисловості).
-Підйомно-транспортне, складське обладнання.
-Зразки, стандарти, еталони, прилади(контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія,сертифікація).
-Безпека виробництва(засоби захисту, безпека робочоїзони)У рамках виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, «круглих столів» присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, міжнародному досвіду і співробітництву, а також перспективам розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього природного середовища.