Альтернативні джерела енергії (ТОВ "Газотрон-Влатава, м.Рівне)

Альтернативні джерела енергії

Котли на біомасі

         Наше підприємство виготовляє широкий модельний ряд котлів, що використовують систему спалювання і техніку автоматичного керування німецької фірми Öko-Therm (Європатент ЕР 0575470).

  Засвоєння систем спалювання, що використовують в якості палива - біомасу (кора дерев, тирса, тріски, шишки, солома, полова, стебла кукурудзи, стебла рапсу, стебла та лузга соняшнику, шкарлупа горіхів, торф, листя дерев та інше), обумовлено переорієнтацією Теплової Енергетики на використання альтернативних джерел енергії. Всього 10-15% відходів використовується в даний час на Україні як  вторинні ресурси, решта вивозиться на смітники і полігони для захоронення. Витрати на це складають 20% від вартості продукції.

Котли оснащені автоматичною системою управління, яка забезпечує задані параметри роботи котла (автоматичне завантаження палива, видалення попелу). Режими роботи котла програмуються в часі (на день, тиждень, місяць) в залежності від необхідної температури в приміщенні.

Процес спалення біомаси постійно тестується датчиками, що зв’язані через бортовий комп’ютер із системою наддуву та подачі палива. Постійно визначається вміст кисню в камері згоряння. Горіння проходить в безколосниковій камері згоряння при температурі  800-12000С. Завдяки застосуванню спеціальних матеріалів камери згоряння (в т.ч. кераміки)робота котла розрахована на 25 років експлуатації. Продукти згоряння при роботі котла КВм-120Бт складають 20 кг за тиждень роботи (дещо більше при використанні торфу в якості палива).

Освоєні системи спалювання - універсальні за структурою використовуваного палива і у такий спосіб діапазон застосування їх досить широкий.

У торгівельну пропозицію підприємства входить комплексне виготовлення систем спалювання, автоматичного керування оптимізації спалювання палива та його завантаження з рекомендаціями з проектування і монтажу екологічних котелень.

Адреса підприємства: ТОВ «Газотрон-Влатава»

33000, Україна, м. Рівне, вул. Гагаріна, 39

т.(0362) 224-026 ф.(0362) 269-677

email: gazotron@rivne.comgv-market@ukr.net

www.gazotron.com                               

Компактні опалювальні установки „Öko-Therm“ сконструйовані і впроваджені для спалювання твердого  палива біологічного походження. Висока теплова ефективність установок забезпечується за рахунок:

- нетрадиційної водоохолоджувальної безколосникової камери спалювання(мульди), що  забезпечує повне згоряння палива з мінімальним залишком попелу (0,5-1,5 %);

- двохходової камери догоряння, особливості конструкції якої забезпечують повне згоряння газів при температурі 800°С - 1200°С з міні-мальними шкідливими емісіями;

- вогнетривких елементів камери догоряння, що  забезпечують довгий термін її експлуатації, а водоохоло-джувальних стінок камери спалювання перешкоджає вигорянню металу, що виникає через шлаконалипання;

- тяговидувний вентилятор забезпечує оптимальний режим згоряння незалежно від атмосферної тяги;

- електронна система контролю і керування відслідковує оптимізацію спалювання, пожежну безпеку, завантаження палива і золовидалення;

- біотопливник реагує на властивості палива;

 - уся поверхня нагрівання зручно очищається по очисних отворах;

 - високий рівень пожежобезпеки;

 - передбачена повна автоматизація завантаження і видалення попелу;

- забезпечується ККД 85-95%.

    Встановивши котел із серії КВм-49÷800Бт – Ви переконаєтесь в його перевагах:

·Оснащений системою автоматичного програмного управління;

·Сучасний дизайн;

·Високий ККД 85-95%;

·Незалежність від енергетичної кризи;

·Екологічна безпека;

·Системи автоматики програмують оптимізацію спалювання відповідно заданим  параметрам;

·Повна автоматизація завантаження палива і видалення попелу;

·Простота в експлуатації і ремонті;

·Надійність і високий ступінь пожежної безпеки (обладнаний системою автоматичного пожежогасіння);

·Електропідпалювання;

 Регулювання спалювання, наближене до режиму сухої перегонки деревини.

 

Адреса підприємства: ТОВ «Газотрон-Влатава»

33000, Україна, м. Рівне, вул. Гагаріна, 39

т.(0362) 224-026 ф.(0362) 269-677

email: gazotron@rivne.comgv-market@ukr.net

www.gazotron.com