Обладнання для зберігання та переробки зернових культур (Riela)

Фірма RIELA (Німеччина) є одним з провідних виробників потужних сушильних комплексів для зерна, яка виробляє повний асортимент обладнання для зберігання та переробки зернових культур.

Фірма RIELA вже більше 35-ти років займається розробкою та виробництвом обладнання для очистки, сушіння та зберігання зернових культур, кукурудзи, ріпаку, соняшника, бобових та інших.

Асортимент продукції компанії RIELA дуже великий. Це аспіратори, круглі силоси, сховища, охолоджувальні установки, стаціонарні і мобільні сушильні установки, стрічкові конвеєри, лоткові конвеєри, скребкові транспортери, норії, установки помолу і змішування комбікормів.

Використовуючи для збереження зерна власний елеватор ви отримуєте наступні переваги, які надають можливість заощаджувати на витратах та отримувати додатковий прибуток.

Транспортування. За рахунок того, що ви обираєте оптимальний варіант місцезнаходження елеватора, в декілька разів скорочуються витрати на транспортування та подальше відвантаження споживачу.

Облік та автоматизація. Елеватори оснащені сучасними тензометричними вагами. Це дозволить вам отримувати інформацію щодо надходження та наявності зерна у реальному часі, з виводом даних на комп’ютер. Елеватори оснащені датчиками рівня, що дозволяє у будь-який час мати інформацію щодо кількості зерна у кожному з силосів.

Лабораторний контроль якості. Визначення якісних характеристик зерна, що надходить (натура, вологість, засміченість, клейковина) за рахунок наявності пробовідбірників і проведення лабораторних аналізів із занесенням даних до комп’ютера.

Очищення та сушіння зерна. Використовуючи сучасне економічне обладнання для очистки та сушіння зерна, ви зменшуєте його собівартість.

Оперативність, нові можливості. Маючи високопродуктивне і стабільно працююче устаткування, ви у короткий термін можете прийняти великі об’єми зерна на збереження,  або здійснити відвантаження споживачеві. Власне зерно ви в будь-який час маєте змогу продати і отримати  прибуток. Досвід останніх років підказує, що ближче до весни ціни збільшуються у 1,5-2 рази. Маючи власний елеватор, ви зберігаєте зерно з мінімальними витратами, без погіршення його якості і отримуєте максимальний прибуток.

Переваги елеваторів компанії RIELA

Довговічність. Сам силос, а також всі драбини, стійки, самопливи виконані з німецької оцинкованої сталі. На норіях і транспортерах застосовані підшипникові вузли, двигуни і моторедуктори – від провідних західних виробників.

Міцність. Силоси виготовлені з гофрованого оцинкованого листа, з вертикальними несучими елементами, що під час швидкого розвантаження оберігає силос від деформації. Герметичність конструкції забезпечується за рахунок ущільнення зі спеціального матеріалу.

Точний облік кількості зерна. Ваговий облік дозволяє у реальному часі мати дані щодо кількості зерна, а також запобігти його розкраданню.

Монтаж у короткий термін. За рахунок якісного та точного виготовлення складових частин, монтаж силосів проводиться у короткий термін і при цьому не потребує висококваліфікованих монтажників. Ці силоси більш прості у монтажі, ніж ті, що виготовлені з плоского листа. Виготовлення фундаменту не потребує установки закладних деталей, що дозволяє зменшити вимоги до точності виготовлення фундаменту.

Існує багато переваг на користь компанії RIELA, які допоможуть вам зберегти свій врожай. Спеціалісти компанії RIELA з'ясовують всі потреби клієнта, відповідно до яких  здійснюють проектні, будівельні і пусконалагоджувальні  роботи.

«Краще один раз побачити, аніж 10 раз почути», – так стверджує народна мудрість. Тому ми, фахівці провідної компанії «РІЛЯ Україна», яка є офіційним представником компанії RIELA в Україні, пропонуємо, перш ніж започаткувати свій проект по зведенню власного комплексу для зберігання зерна, звернутися за кваліфікованою консультацією до нас.

Безпосередньо у господарстві, враховуючи дані експертизи ґрунту, ми проаналізуємо на місцевості найкраще розташування комплексу. Опираючись на основні принципи  логістики та інжинірингу, розробимо проект, який в подальшому дасть вам можливість заощаджувати на збережених ресурсах.

В Україні вже є діючі комплекси, зведені за всіма сучасними правилами та вимогами, з безпосередньою участю фахівців компанії «РІЛЯ Україна».

Ось наші координати:

ТзОВ «РІЛЯ Україна»

вул. Навроцького, 1

79034, м. Львів

Тел. (032) 240-40-33

Факс (032) 240-47-25

Моб.тел. (050) 370-01-05

e-mail: riela@ukr.net

 

www.riela.de