Бурове обладнання та інструмент (ТОВ „УКРЗАКОРДОННАФТОГАЗБУДІНВЕСТ”)

 ТзОВ «Укрзакордоннафтогазбудінвест» - створено з метою активізації інвестиційної, санаторської діяльності,  ринкових взаємовідносин, зокрема , задоволення потреб держави у розв’язанні потреб альтернативного забезпечення України енергетичними ресурсами, насичення регіонального ринку, інших регіонів різноманітною продукцією ( товарами,послугами), виробництва товарів, виконання робіт, надання послуг.

Спеціалізація:Виробництво, постачання і реалізація бурового обладнання та інструменту, нафтопромислового обладнання, буріння та ремонт свердловин .

Коротка довідка про діяльність фірми:

Фірма займається виробництвом,  поставками та реалізацією бурового обладнання та інструменту  (бурових доліт, коронок, розширювачів, ключів, штанг, обсадних труб, насосно- компресорних труб, запчастин до бурових насосів, клапанів-відсікачів та ін) на території України і за її межі.

Фірма на  постійній основі  постачає продукцію  організаціям як державної так і приватної форми власності : запчастини до бурових верстатів, а також  бурових насосів УНБ-600,  9МГР, 9Т, НБ-32, НБ-50; долота бурові  від d93 до d393,7 різних типів, коронки бурові, труби насосно-компресорні(НКТ), труби бурильні, труби обсадні, звичайного та нафтового сортаментів вітчизняного та закордонного виробництва, штанги насосні, замки для зєднання бурильних труб,  ротори, вертлюги, фонтанну арматуру, клапани-відсікачі інше обладнання і буровий інструмент. 

ТзОВ «Укрзакордоннафтогазбудінвест»  пропонує клапани-відсікачі для запобігання аварій на газопроводах у звязку з  раптовим підвищенням або зниженням тиску в них. 

Спеціалістами нашого підприємства було розроблено клапан-відсікач нової моделі ПСВ-320 ДУ100.  Затехнічними і ціновими характеристикам клапан перевершує продукцію інших фірм, завдяки цьому –ТзОВ „Укрзакордоннафтогазбудінвест” перемогло у тендері на поставку клапанів ВАТ «Укрнафта». 

На даний час партія клапанів-відсікачів успішно пройшла випробування у ВАТ «Укрнафта» і  працює на газопроводах нафтогазовидобувних управлінь НГВУ«Полтаванафтогаз», НГВУ«Чернігівнафтогаз», НГВУ«Охтирканафтогаз».  

Одним із напрямків роботи  підприємства є буріння свердловин  для водопостачання,  а також розвідки родовищ корисних копалин. В складі організації є геологічний відділ , який може складати проектно-кошторисну документацію, забезпечувати геологічне проведення польових робіт та складання геологічних звітів за виконаними роботами  і захист запасів.

Крім буріння, фірма проводить ремонт гідрогеологічних та нафтогазових свердловин глибиною до 4500м. Для виконання цих робіт ТзОВ «Укрзакордоннафтогазбудінвест» володіє буровими верстатами УРБ-3А3 і А-50, необхідними допоміжними технічними та транспортними засобами, які обслуговуються кваліфікованим інженерно-технічним персоналом. 

При виробничій необхідності ТзО «Укрзакордоннафтогазбудінвест» може співпрацювати з іншими підприємствами та організаціями, науково-дослідними інститутами, геологорозвідувальними та геофізичними експедиціями, лабораторіями. 

Для забезпечення своєї діяльності підприємство має промислову базу,  в склад якої входять криті приміщення, а також площадка для складання необхідних матеріалів, продукції,  стоянки і ремонту автотранспортної та бурової техніки. 

Важливе місце в роботі ТзОВ «Укрзакордоннафтогазбудінвест» займає зовнішньо-економічна діяльність. Товариство  здійснює зовнішньоекономічну діяльність, співпрацюючи з партнерами з таких країн : Азербайджан, Польща, Молдавія, Румунія, США, Росія.