Крильчатки для світового ринку у трьох основних сегментах: вентиляція, охолодження та промисловий теплообмін (Мульті-Вінг Україна, м.Львів)

 МУЛЬТІ-ВІНГ УКРАЇНА, ТОВ

офіційний дилер датської компанії Multi –Wing International AS.

Multi-Wing розробляє та продукує крильчатки для світового ринку у трьох основних сегментахвентиляціяохолодження тапромисловий теплообмін.

 Пропонуємо сучасні робочі колеса(крильчаткиосьових вентиляторів датської фірми Multi-WingInternational AS діаметрами від 0, доНаші лопасті характеризуються високим рівнем продуктивності при низькому рівні шуму та малих витратах енергії.

 

Аеродинамічний профіль лопаток гарантує високу продуктивність роботиГнучкість системи даєзмогу вибрати оптимальний варіант з-поміж багатьох розмірів маточини і багатьох профілів лопаток,придатних для застосування як у ліво-, так і правосторонніх версіяхОкремо виробляємо лопатки дляреверсних вентиляторівщо дають однакову продуктивність в обох напрямках потоку.

 

 

 

 

 

Регуляція кута нахилу лопаток дозволяє вибрати одну з таких позицій: від 15 до 50°. Крильчаткаможе складатися з 2 до 16 пластикових або металевих лопаток (в залежності від типу).

Пропонуємо виробникам вентиляційного обладнання співпрацю в плані виробництва нових типів обладнання з використанням крильчаток Multi-Wing!

 

МУЛЬТІ-ВІНГ УКРАЇНА, ТОВ

офіційний дилер датської компанії Multi –Wing International AS.

+38(032) 240-08-08, факс +38 (032) 240-08-81, моб.т.+38 (067) 674-38-25

79040 м.Львів, вул.Патона, 22, оф.47

taras@multi-wing.com.ua; info@multi-wing.com.ua

Скачуйте прайс с сайта www.multi-wing.com.ua