ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Система Оптимум»

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Система Оптимум»

Приватне підприємство «Система Оптимум» є провідною компанією в Західній Україні що реалізує хімічні реактиви та сировину, лабораторний та хімічний посуд, лабораторне обладнання та меблі, супутню продукцію.

Працівники нашої компанії є кваліфікованими фахівцями в галузях хімії, економіки, лізингу, інформаційних та Інтернет технологій. Наші переваги – це доступна ціна та висока якість продукції, надійність, широкий асортимент товарів та оперативність у пошуку потрібного Вам товару.

Ми пропонуємо продукцію відомих заводів-виробників Європи, Азії та Америки.

Нашими клієнтами є виробничі, науково-дослідні, діагностичні та навчальні лабораторії, підприємства харчового та побутового сектору економіки, медичні заклади, санепідемстанції, сільськогосподарські підприємства, будівельні компанії та ін. Вся продукція має сертифікати якості і відповідає вітчизняним стандартам. Асортимент продукції постійно зростає, а товар, що є відсутнім на складі постачається замовнику в обумовлені терміни. Сподіваємося, що понад 10-річний досвід діяльності колективу «Системи Оптимум» на хімічному ринку України допоможуть Вам оптимально вибрати все необхідне для Вашої лабораторії та виробництва. Ми станемо невід’ємною складовою Вашого успіху. Маємо за честь взаємовигідно та плідно співпрацювати з Вами!

Звертайтесь до нас за адресою:

м.Львів, вул.Грунтова,1

(032) 240-60-60,

244-37-90, 244-37-99

info@systopt.com.ua

www.systopt.com.ua