Ближайшие выставки


Мы в соц. сетях

 АКЦІЯ- НОВИНКА!

«БРОДІСАН», «БРОДІСАН – А»

«БРОДІСАН – ПФ»

Високоефективний  родентицид ІІ- го покоління для знищення пацюків, мишей та інших гризунів

       

         Родентицидний засіб «Бродісан» - рідкий концентрат (0,25%) бромадіолону червоного кольору виробник фірма «Екосан» (Сербія).

         Принада «Бродісан – А, ПФ» , пройшла реєстрацію в Україні і посвідчення серія А №01575, 01379, а також дозвіл департаменту ветеринарної медицини за №819-01-197-05, №0820-01-0198-05.

         Принада «Бродісан – А, ПФ» застосовується для боротьби з сірими і чорними пацюками, хатніми мишами та всіма видами гризунів у закритих та відкритих приміщеннях  і на сільськогосподарських угіддях, звалищах, побуті, водоймах і каналізації та ветеринарії.

         Приготування приманки проводиться за допомогою міксера який потрібно наповнити сумішшю зернових злаків і рідкого концентрату «Броді сан - А» в кількості 22 мл на 1 кг підготовленого носія при постійному перемішуванню (або 2,2 л на 100 кг суміші).

         Виготовлення приманки проводиться по ТУ-У 1753216455.001-2000.

 

 

Назва

Упаковка

Ціна

«Бродісан»-рідкий концентрат для приготування принади з   (0,25% бромадіолона)

1л (каністра)

5л (каністра)

Ціни договірні

«Бродісан – А»

(зернова принада 0,005% бромадіолон)

50г (пакет)

100г (пакет)

200г (пакет)

250г (банка)

5кг (пакет)

Ціни договірні

«Бродісан – ПФ»

Парафінові брикети 10кг (1шт. 5-6 грам)

50г (10 брикетів)

100г (20 брикетів)

10кг (коробка)

Ціни договірні

 

Формується дилерська структура по регіонах. Діє гнучка система гуртових знижок

 

Ексклюзивний представник фірми «Екосан» в Україні

тел.: (03131) 2-23-17, моб.: 050-672-97-58,  067-340-13-54

mailto:lendkosan@gmail.com


ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Система Оптимум»

Приватне підприємство «Система Оптимум» є провідною компанією в Західній Україні що реалізує хімічні реактиви та сировину, лабораторний та хімічний посуд, лабораторне обладнання та меблі, супутню продукцію.

Працівники нашої компанії є кваліфікованими фахівцями в галузях хімії, економіки, лізингу, інформаційних та Інтернет технологій. Наші переваги – це доступна ціна та висока якість продукції, надійність, широкий асортимент товарів та оперативність у пошуку потрібного Вам товару.

Ми пропонуємо продукцію відомих заводів-виробників Європи, Азії та Америки.

Нашими клієнтами є виробничі, науково-дослідні, діагностичні та навчальні лабораторії, підприємства харчового та побутового сектору економіки, медичні заклади, санепідемстанції, сільськогосподарські підприємства, будівельні компанії та ін. Вся продукція має сертифікати якості і відповідає вітчизняним стандартам. Асортимент продукції постійно зростає, а товар, що є відсутнім на складі постачається замовнику в обумовлені терміни. Сподіваємося, що понад 10-річний досвід діяльності колективу «Системи Оптимум» на хімічному ринку України допоможуть Вам оптимально вибрати все необхідне для Вашої лабораторії та виробництва. Ми станемо невід’ємною складовою Вашого успіху. Маємо за честь взаємовигідно та плідно співпрацювати з Вами!

Звертайтесь до нас за адресою:

м.Львів, вул.Грунтова,1

(032) 240-60-60,

244-37-90, 244-37-99

info@systopt.com.ua

www.systopt.com.ua


Чашки Петри: стеклянные и пластиковые. Их различия и предназначение

Все мы знаем как важно соблюдать стерильную обстановку в биологических лабораториях. Ведь именно от степени стерильности во многом зависит результат проводимых исследований.

Немаловажной деталью при организации работы в лабораториях является специальное стерильное оборудование. К данному оборудованию применяется ряд требований. Во-первых, поверхность, используемых предметов, должна быть идеально стерильной. Во-вторых, такое оборудование должно располагаться в специально отгороженных местах для работы (боксах), в которых налажена подача стерильного фильтрованного воздуха. 
Одним из таких элементов оборудования являются чашки Петри. Чашка Петри представляет собой плоский цилиндр диаметром в 50 - 100 мм, закрывается чашка крышкой чуть большего размера. Используется такая чаша для проведения исследований в области химии и микробиологии.

При использовании данного оборудования в целях культивирования микроорганизмов, на дно чащи ровным тонким слоем наносится питательная среда, необходимая для определенного вида организмов. Кроме основного предназначения чашки Петри используются и в прикладных целях. Например, такие чашки очень удобно использовать, если требуется произвести испарение жидкостей, выполнить препарирование мелких животных или растений, а также чашки являются идеальным сосудом для хранения образцов различных препаратов. Чашки Петри поступают в продажу уже стерилизованными, изготовленными из стекла либо из пластика. Стеклянные чашки Петри предназначены для многоразового использования после дополнительной стерилизации. Пластиковые - можно использовать лишь однажды, после чего они подлежат обязательной утилизации. Стерилизация пластиковых чашек Петри происходит только в том случае, если необходимо избавиться от возможных остатков микроорганизмов, которые могут остаться на стенках чашки.
Изготавливают чашки в соответствии с международными стандартами, или другими словами, производство чаш происходит в среде стерильной на 99,9%. Сразу после изготовления, чашки упаковывают в стерильные тубусы.

В последнее время все большую популярность завоевывают чашки Петри с несколькими отсеками. Это очень удобно, так как в лабораторных условиях зачастую требуется исследование микроорганизма в различных средах. Благодаря подобным чашам появляется возможность разместить один образец в разных средах в одной чаше.
Таким образом, использование чаш Петри для исследований микроорганизмов в условиях лаборатории позволяет достигнуть максимально точного и быстрого результата.