Виготовлення подрібнювальної техніки

 

ТОВ “ХЕММЕЛЬ-Україна”
 
80530 Ожидів, вул. Промислова,1, Львівська обл., Буський р-н,
тел/факс: +38 03264 46986, моб: +38 0685098030
e-mail: hemmel.ua@gmail.com 
www.hemmel.com.ua
 
ТОВ “ХЕММЕЛЬ-Україна”, с. Ожидів, Львівська обл. - основним видом діяльності якого є виготовлення подрібнювальної техніки: рубальні машини, первинний та вторинний подрібнювачі, сортувальні лінії, циркулярні пили.
 
Для подрібнення відходів деревини в діаметрі до 150 мм пропонуємо вам подрібнювачі: електричного, тракторного, та дизельного приводу. Для спецзамовлення можемо виготовити рубальну машину марки RM-1200, яка може подрібнювати деревину в діаметрі до 280 мм. 
 
Прпонуємо також подрібнювачі великих потужностей які дають продуктивність
від 25-80 т/год в залежності від завантажувального матеріалу, та без обмеження в габаритах матеріалу при подачі.
 
ТОВ “ХЕММЕЛЬ-Україна” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки. Конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки та найкращих експлуатаційних параметрів. Продукція фірми сертифікована стандартами УКРСЕПРО.
ТОВ “ХЕММЕЛЬ-Україна” працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідне співробітництво.
Ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.