Нові чеські антисептики і антипірени Древосан
Нові чеські антисептики і антипірени Древосан
 
На українському ринку з’явився Древосан - нові антисептики та антипірени чеської фірми «METRUM»
Древосан – це високоефективний захист дерев’яних конструкцій від грибків, плісняви, синяви, моху, водоростей, бактерій та комах – шкідників.
Сучасні технології виробництва і контроль якості на всіх стадіях гарантують високу якість продукту та надійну охорону Ваших будівель.
Основними перевагами даного антисептика є нова європейська формула, а також відмінне співвідношення ціни і якості, оброблення 1 м2 деревини коштує менше 2 грн(!), та ще й в різних можливих кольорах (зелений, коричневий, жовтий або безколірний).
Термін дії Древосану в деревині не обмежується часом.
Продукт придатний для всіх типів обробки дерева (нанесення щіткою, розпилення, замочування або обробка під тиском), а також використовується для санації вже зараженої деревини. Даний антисептик не містить високотоксичних і канцерогенних домішків, на відміну від застарілих засобів, і може безпечно застосовуватись, також, в середині приміщень.
1 кг Древосану Профі вистачає на 20 літрів розчину, для захисту 50 м2 дерева. Після обробки препарат фіксується в деревині і не вимивається дощем, а поверх можливе нанесення різних видів ЛФМ.
 
Представником фірми «METRUM» на українському ринку є ТзОВ «ГРАК»,
яке завжди до Ваших послуг за  адресою:
79022 м. Львів, вул. Городоцька 243а
тел./факс (0320) 295-68-78, 295-68-79
моб. : 80673703772
 

Шукаємо представників в різних регіонах України!