ТМ Древ-ко

 Розвиток ринку шліфування нині визначають дві основні тенденції: по-перше, шліфування має бути високопродуктивним і водночас не надто витратним у часі та коштах, по-друге, поверхня після цього процесу повинна виглядати ідеально. І новинки, які компанії вивели цього року на наш ринок, підтверджують правомірність таких високих вимог до шліфування.

проміжне профільне шліфування

Компанія „Укртехнопромснаб” (ТМ „Древ-ко”) вивела на ринок системи проміжного профільного шліфування деревини щітковими інструментами PRO-FLEX та MULTI-FLEXвиробництва Данії. За твердженням розробників, нові системи дають змогу ефективно працювати: підвищити продуктивність праці та знизити виробничі затрати. „Ми пропонуємо систему профільного шліфування деревини PRO-FLEX, яка дає змогу шліфувати заготовки різного рівня складності та різної конфігурації, – розповідає представник компанії Олександр Дубицький. Шліфувальні щітки використовують для обробки МДФ, ДСП,  профільних поверхонь меблевих фасадів, вагонки, плінтусів, різних панелей з шліфованою крайкою, можна їх застосовувати і для видалення нерівностей волокон та слідів після зачищення. А найвищі показники система демонструє при проміжному шліфуванні заготовок між першим і наступними покриттями лаком. Під систему PRO-FLEX компанія пропонує різного виду пристрої і, головне, конкурентну, порівнянно з аналогами, ціну.

А система MULTI-FLEXце набірна секторна щітка для шліфування профільних поверхонь заготовок. Її встановлюють на різних верстатах та пристроях із швидкістю обертання шпинделя 800-1000 об./хв. Шліфувати можна як на верстатах з ручною подачею заготовки, так і на обладнанні прохідного типу. При цьому завдяки еластичності щіткових елементів унеможливлюється утворення непрошліфованих зон на обробленій профільній поверхні.

 Легкі шліфувальні щітки – це ідеальний інструмент для ручного шліфування. Шліфувальні щітки PRO-FLEX, на відміну від MULTI-FLEX– є цілісним виробом, а це спрощує монтаж. Цю систему можна виготовляти як з отворами різних діаметрів (типу Р), так і зі шпинделем (типу В). Шліфувальні елементи Р2 та В2, які входять у стандартну комплектацію, легко монтувати у машини Р-70, які постачає підприємство „Укртехнопромснаб”.

Залишається додати, що орієнтовний термін експлуатації систем MULTI-FLEX та PRO-FLEX – 350 годин безперервної роботи. Як абразивний матеріал використовують шліфувальну шкурку провідних європейських виробників – СІА та MIRKA, зернистість абразиву Р60-Р320.

Ринок шліфування зараз розвивається високими темпами, на думку Олександра Дубицького. Загальний рівень життя зростає, отже, працівникам треба платити вищу зарплату, і саме нові продуктивні системи дають змогу використовувати час і ресурси раціональніше. Восени фірма „Укртехнопромснаб” обіцяє представити меблярам ще одну новинку – верстат для профільного шліфування фасадів з MDF.