JAF Ukraine - виробництво матеріалів із деревини

1.ТОВ JAF Ukraine

Керівником ТОВ “Джей Ей Еф Україна” є Огійчук Ольга Леонідівна, яка за час існування компанії в Україні змогла зайняти лідируючю позицію на ринку та успішно продовжує розвивати діяльність компанії.

JAF Ukraine є дочірньою компанією австрійського підприємства J.u.A. Frischeis GesmbH, що понад 60 років займається торгівлею та виробництвом матеріалів із деревини та представлена в 14 країнах центральної і східної Європи: Австрії, Німеччині, Чехії, Словаччині, Угорщині, Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії-Герцоговині, Румунії, Болгарії, Польщі, Росії та Україні. Валовий оборот компанії за 2006 рік становив 353 млн євро, а кількість працівників перевищила 1 500 осіб.

Враховуючи великий потенціал сегменту ринку продукції з деревини, керівництво компанії розробило стратегічний план просування та розвитку продукції багатьох світових брендів. Сформувавши молодий, талановитий та досвідчений колектив співробітників, компанія ставить за мету стати одним із лідерів вітчизняного ринку лісопродукції. Організувавши досить місткий склад для зберігання продукції JAFUkraine, планує розширяти асортимент товарів та запропоновувати нові послуги для зручності потенційних клієнтів. При складуванні продукції дотримуються всіх технологічних умов, які дозволяють зберігати всі якісні властивості рідкісних і цінних порід деревини, так як основне завдання компанії JAFUkraine– надання клієнтам високоякісної, сертифікованої продукції за доступними цінами та з якісним сервісом.

Програма продукції Frischeis охоплює більш ніж 20 000 найменувань. В Україні ми пропонуємо: шпон (Frischeis є провідним міжнародним виробником шпону та пропонує 140 видів шпону з натуральної деревини та 50 видів композитного шпону), пиломатеріали (80 порід деревини), фанеру сортову, фанеру для опалубки, балку деревяну Н-20 для опалубки, столярні плити, плити OSB-3, MDF, ДСП, личковані шпоном: фанера, MDF та ДСП, віконний брус (сосна, меранті, евкаліпт), терасна дошка, вагонка для фасадів, полог для саун та багато ін.

 

Окрім власного виробництва та торгівельних марок таких як EUROWOOD (покриття для піллоги, будівельні матеріали), EUROPLY (фанера для опалубки та сортова), EUROTIMBER (пиломатеріали — 80 порід деревини), EUROVENEER (шпон та Fineline) наша компанія є представником найбільших світових виробників таких як: RETTENMEIER (Балка деревяна Н-20 для опалубки - Німеччина), “СВЕЗА Лес” (фанера для опалубки та сортова - Росія), UPM (фанера для опалубки та сортова - Фінляндія), LunawoodOy (термооброблена деревина, терасна дошка, вагонка - Фінляндія), TILO (паркетна дошка - Австрія), KRONOSPAN (OSB-3, ДСП - Чехія), KRONOPOL (MDF– Польща), FUNDERMAX (Плити для фасаду та інтерєру — Австрія) та ін.

В Україні нашими клієнтами є будівельні компанії та будівельні супермаркети, виробники вікон, дверей, меблів, автомобіле- та суднобудівельні компанії, архітектори й дизайнери та ін.

Кожен клієнт для нас — це партнер, для якого ми підбираємо та рекомендуємо найвигідніше співвідношення ціни та якості необхідної продукції, включаючи й концептуально нові розробки та їх застосування в нашій країні, що покращують та полегшують роботу вітчизняних підприємств.

Ми дуже раді, що з 2006 року ми представлені в Україні, де маємо офіси із складом в місті Києві та Львові. В подальшому ми плануємо будівництво власних складських комплексів поблизу Києва та розвиток власної торгівельної мережі по всій Україні. Команда продавців, очолювана директором Огійчук Ольгою, найближчим часом працюватиме над тим, щоб виправдати сподівання наших клієнтів. Ми були б дуже раді, якщо б Ви відвідали наш склад та особисто ознайомилися з представленою там продукцією.

 

TОВ «Джей Ей Еф Україна»

м.Київ, вул. Електриків, 23;

Тел.: (044) 428-73-48, 428-73-58;

 

м.Львів, вул. Зелена, 147;

Тел.: (032) 240-48-45;

Факс: (032) 240-48-46

 

E-Mail: info@jaf-ukraine.com

Web: www.jaf-ukraine.com