Рідкий аміак - ефективне, висококонцентроване азотне добриво

АМІАК

Безводний аміак висококонцентроване азотне добриво, що містить 82,3% азоту. Одержується скрапленням газоподібного аміаку під тиском при-33,35*С. По зовнішньому вигляду безбарвна рідина, густиною 0,61 гр/см.куб.( при 20*С).

  При внесенні в ґрунт безводний аміак переходить у газоподібний стан. У вигляді газу він вбирається ґрунтовою водою та ґрунтом з утворенням гідроокису амонію NH4OH. Взаємодіючи з аніонами ґрунтового розчину він утворює солі .

На легких ґрунтах безводний аміак заробляють в грунт на глибину 14-16 см, на середніх і важких 10-12 см при вологості ґрунту 20-40%. (Агрохімія 2003р.,М.М.Городній)

 

Технологічний процес внесення рідкого аміаку в грунт, забезпечується слідуючою технікою:

  1. Парк аміаковозів, загальною вантажепід'ємністю 200 тонн.
  2. Агрегати виробництва США в кількості 6 одиниць .

Рідкий аміак - ефективне, висококонцентроване азотне добриво, що дозволяє повністю механізувати і автоматизувати всі технічні операції, пов'язані з його використанням.

 

По дії на врожайність с/г культур рідкий аміак і тверді азотні добрива рівноцінні, в той же час рідкий аміак має ряд переваг:

  1. Трудовитрати по внесенню у декілька разів менше, оскільки завантаження і вивантаження відбувається автоматично;
  2. Через високу концентрацію аміаку (82,3%) зменшується об’єм добрива (за рахунок більш рівномірного і точного внесення), що вноситься, і об’єми їх перевезень (за рахунок значного скорочення втрат);
  3. Під впливом безводного аміаку в грунті зростає кількість рухомих форм фосфору, калія і мікроелементів, що, природно, покращує режим харчування рослин.
  4. Використовувати аміак як добрива можна довше в плані вегетації і в осінній період року;
  5. Зменшення забруднення грунтових і поверхневих вод;

Застосування рідкого аміаку як добриво дозволяє повністю механізувати всі процеси його транспортування і внесення в грунт

 В умовах зрошуваного землеробства рідкий аміак стійкий проти вимивання осінньо-зимово-весняними опадами і поливними водами. 

ТОВ «Агросервіс» Шевчук Андрій Володимирович

вул .Перемоги, 2-А, м.Жашків, 19200 (База ВАТ "Райагрохім”)

agroservis2005@ukr.net

Телефон : (04747) 6-21-02,

т.моб. (050) 344-30-61