Nufarm - баланс високої ефективності та економічності!

 

 

-баланс високої

ефективності та економічності!

        

 

Нуфарм – один з провідних агрохімічних концернів, який займає 7 місце у рейтингу найбільших виробників пестицидів у світі, філіали якого функціонують майже у всіх куточках земної кулі. Штаб-квартира компанії знаходиться в м.Мельбурн (Австралія), у Європі центральний офіс знаходиться у м. Лінц (Австрія).

Нуфарм – один з найбільших постачальників пост-патентних препаратів, які застосовуються для захисту рослин у сільському, парковому і лісовому господарствах та в деяких специфічних галузях.

Диверсифікований портфель продуктів компанії включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятори росту рослин та препарати для протруювання насіння, які успішно представлені на різних ринках у всьому світі. Компанія також є світовим лідером у виробництві «фенокси» гербіцидів, які ефективно контролюють дводольні бур’яни в посівах сільськогосподарських культур. Крім виробництва засобів захисту рослин, діяльність компанії охоплює виробництво компонентів для титанових білил, а також органічний синтез різноманітних тонких та спеціалізованих хімічних сполук, які широко використовуються у технологічних процесах при виробництві барвників, вибухових речовин і добрив, у будівельній промисловості та фармацевтичному бізнесі. Пропонуючи свою продукцію у більше ніж 100 країнах світу, Нуфарм є власником понад 2100 реєстрацій. Величезний асортимент препаратів для с/г виробляється на заводах Австралії, Нової Зеландії, Азії, Європи та Північної і Південної Америки, що дає можливість споживачу бути цілком упевненому у якості продукції та в кінцевому результаті!

Персонал компанії налічує більш ніж 2600 працівників у всьому світі, кожен з яких робить важливий внесок у створення репутації компанії, досягти якої вдалося лише завдяки інноваційним технологім та високо кваліфікованій технічній підтримці. Нуфарм постійно розширює своє порт фоліо, інвестуючи як у промислове виробництво препаратів, так і в їх реєстраційне досьє, забезпечуючи своїх клієнтів у всьому світі високоякісною продукцією, яка відповідає встановленим стандартам якості, безпеки для навколишнього середовища та здоров’я людини. Не залежно від сегменту ринку та специфіки продукту, компанія Нуфарм та її партнери надають клієнтам продукцію та послуги за цінами, які сприяють ефективному розвитку бізнесу.

В Україні компанія Нуфарм представлена на ринку ЗЗР з 1996 року, а з кінця 2009 року здійснює свою діяльність через дочірнє підприємство ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА». На сьогоднішній день у нашому порт фоліо зареєстровано більше 30 продуктів, з яких такі відомі торгові марки гербіцидів, як Дікопур, Агрітокс, Клінік, 2М-4Х, Естет та інші, фунгіциди на основі міді: Чемпіон, Чемп та Купроксат, що робить компанію беззаперечним лідером серед контактних препаратів на плодоовочевому ринку.

 Важливі дослідження компанія проводить також у покращення формуляцій на основі тебуконазолу у ефективності яких зможе переконатися кожен уже у цьому році, використовуючи на своїх полях ріпаку фунгіцид Містік Супер на базі нової формуляції, отриманою завдяки сучаним технологіям створення препаративних форм.

Що стосується інсектицидів та протруйників, у нашому порт фоліо такі всесвітньо відомі продукти як Нупрід, Гізмо, Кайзо, щодо регуляторів росту – добре себе зарекомендували Стабілан для росторегуляції ріпаку в осінній період та Кампосан Екстра на зернових культурах, про що свідчать показники продажу останніх. Але це ще не все нащо здатна компанія, Нуфарм активно проводить пошук діючих речовин та їх комбінації у сегменті післясходових гербіцидів на кукурудзі, цукрових буряках та соняшнику. Окрім цього компанія також розвиває насіннєвий напрямок…

На сьогодні компанія ставить перед собою мету, змінити стереотипи, створені великими гравцями на ринку хімічних препаратів, які звикли називати усіх без винятку «генериками» щодо постпатентного виробництва та дати можливість кінцевому виробнику збільшити свою рентабельність за рахунок використання якісних, ефективних та більш дешевих оригінальних продуктів, переваги яких визнав весь світ!

 

ТОВ «НУФАРМ Україна»

Вул. М.Грінченка, 4

03680, м.Київ, Україна

+38(044)390-59-21, +38(044)391-59-33

mailto: vasyl.ukrainets@ua.nufarm.com