Провідний виробник сільськогосподарської техніки ВАТ "Рівнесільмаш"

ВАТ «РІВНЕСІЛЬМАШ»

(0362) 20-34-07, 20-40-01, 26-66-55

www.rivnesilmash.com.ua

В сучасних умовах розвиток сільського господарства неможливий без наявності надійної техніки. Відкрите акціонерне товариство "Рівнесільмаш”, одне з провідних підприємств України в галузі машинобудування, з моменту свого заснування у 1883 році спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки. На даний час основною продукцією нашого заводу є універсальні тракторні причепи, автомобільні напівпричепи для перевезення сипучих матеріалів

Напівпричіп тракторний НТ-2-02 вантажопідйомністю , самоскидний, обладнаний гідравлічною системою гальм. Даний напівпричіп призначений для перевезення різних вантажів, як сільськогосподарських, так і промислових. Агрегатується з тракторами тягового класу 0,9-1,4 кН (ХТЗ-2511, ХТЗ-3510, Т-25 та інші).

Причіп двовісний самоскидний тракторний ПТС-4вантажопідйомністю , призначений для перевезення різноманітних вантажів. Зручна система закривання і відкривання бортів, невелика завантажувальна висота, Передбачено місця для установки надставних цільнометалевих бортів, що дає можливість збільшити об’єм кузова до 8 куб. м., та сітчастихзбільшення об’єму кузова до 12 куб. м. Тягачами є трактори МТЗ-80/82, ЮМЗ-6Л/, Т-50/50А


Причепи тракторні двовісні самоскидні ПТС-6 та ПТС-8 вантажопідйомністю 6 та 8 тон. Особливістю причепів є їх універсальність, яка забезпечується оригінальною конструкцією двохярусних бортів: борти обладнані спеціальними шарнірними запорами, які дозволяють відкривати їх в декількох комбінаціях, що значно покращує завантаження або розвантаження. Дані причепи можуть використовуватись без другого ярусу бортів (об’єм кузова 5,17 куб. м.), або комплектуватися третім додатковим ярусом бортів – об’єм кузова 15,51 куб. м. Агрегатується з тракторами класу 14-30кН.


Напівпричіп автомобільний АСП-25 об’ємом 25 м3, вантажопідйомністю 16 т , призначений для перевезення та короткочасного зберігання зерна, борошна, комбікормів, цементу та інших сипучих матеріалів, що піддаються пневмовивантаженню.