В НОВИЙ СЕЗОН – ІЗ ПРЕПАРАТАМИ НОВОЇ ЯКОСТІ

В НОВИЙ СЕЗОН – ІЗ  ПРЕПАРАТАМИ

НОВОЇ ЯКОСТІ

 

Добре відомо, що озимі культури досить проблемно переносять сильні зимові морози. При дуже низьких температурах повітря, низькому сніговомупокриву, або ж його відсутності, озимі значно зазнаютьстресу. І якщоне подбати про майбутній врожай з осені, то весною можна залишитись беззначної площі посіяної раніше культури. Завдання кожного господаря, якийдбає про свої посіви - зберегти і отримати здоровий урожай. На сьогоднішній день, вітчизняні сільгоспвиробники постійно шукають нові та удосконалюють добре відомі агротехнічні прийоми, які могли б забезпечити прибутковість озимого поля.

 

Також відомо, що використання агротехнічних прийомів, здатних змінювати умови життєдіяльності рослин, є дієвим засобом протистояння негативному впливу стресів і отримання очікуваного результату. Зупинимося на одному простому, маловитратному, доступному та вельми ефективному прийомі - застосуванні в системах підживлення рослин органічних біостимуляторів, які активізують життєво важливі процеси в рослинах. Цими препаратами можна обробляти як насіння, так і листовий апарат, чи кореневу систему.Продукцію такого роду, на українському агроринку, представляє іспанська компаніяАгрітекно Фертілізантес. Біостимулятори на основі амінокислот рослинногопоходження активно впливають на метаболізм рослин. При цьому підвищується фізіологічний рівень захисту культури до різного роду стресів. Крім цього, до складу біостимуляторів входять вітаміни, прекурсори гормонів, пептиди, білки, ензими, полісахариди, а також амінокислоти, що допомагають молекулам фунгіцидів, гербіцидів,інсектицидів проникнути всередину рослини і по ній розподілитися.

Фертігрейн Старт - препарат іспанської фірми «Агрітекно Фертілізантес» чудово зарекомендував себе як ростостимулятор, прилипач та активатор коренеутворення. Причому, він має відмінну дію по всьому насінні польових культур. Рослинні амінокислоти, в його складі, є саме тієюскладовою, яка дуже потрібна на початковому етапі розвитку рослини. Препарат, наоснові органіки, яка необхідна в весняний період для протікання всіх життєзабезпечуючих процесів в грунті, показує суттєві відмінності у розвитку рослин і, відповідно, врожайності від контрольних рослин. Фертігрейн Старт спеціально розроблений для обробки насіння зернових, зернобобових, ріпаку та ін с / г культур. Вільніамінокислоти рослинного походження, щовходять до його складу, крім того, що створюють резерв для побудови білків і ферментних систем, мають енергетичний впливна чинники росту. При цьому, підвищується фізіологічний рівень захисту рослин, щопри застосуванні препарату в суміші з хімічним протравлювачем дозволяє знизитинорми витрат, не знижуючи загального рівня захисту. Екстракт з морських водоростеймістить натуральні фітогормони-ауксини,щоприскорюють процес проростання насіння, цитокініни, які необхідні для поділу,росту та диференціації клітин. Ростостимулятор Фертігрейн Старт неодноразово проходив випробування як в Україні, так і за кордоном, на дослідних та виробничих посівах,і скрізь показав чудові результати. Витрати на застосування біостимулятора Фертігрейн Старт гарантовано окупаються збільшенням врожаю (від 1,5 до 3,2 ц/га).Насіння озимої пшениці та ріпаку оброблені Фертігрейном стартом отримуютьдодаткові живильні елементи, в результаті ми отримуємо такі переваги:

• зародок забезпечений додатковимживленням і силою в період проростання

• НАСІННЯ проростає на кілька днів раніше і дає дружні сходи

• СХОДИ - Найінтенсивніше формується вторинна коренева система, значнозбільшується її активна зона і водопоглинаюча здатність. Озимі посіви краще переносять примхи зимової пори і ранішевідновлюють процес вегетації

• РОСЛИНИ - Істотно підвищується коефіцієнт кущіння і кількість продуктивних стебел, а також зростає число зерен вколосі і середня маса зерна, легше переносить стрес.

• приріст врожайності

Протравлюється насіння ФертігрейнСтартом в нормі 0,6-1,0 л/т, при витратіробочої рідини 10-20 л/т для пшениці, кукурудзи і 1,5 - 2,0 л/т, при витраті робочої рідини 20 л/т - для ріпаку. Застосування його з хімічним протравлювачем дозволяє знизити норми витрат, не знижуючи загального рівня захисту рослин.

Для некореневого підживлення більшості сільгоспкультур, компанія «АгріТекно Фертілізантес» розробила біостимулятор Фертігрейн Фоліар, який призначенийдля обробки листового апарату. Використання цього біостимулятора підвищує стійкість рослин до несприятливих зовнішніхумов і хвороб (таких як плямистість листя,хлороз, нитковидне листя, різні гнилі), щовиникають внаслідок недоліком мікроелементів. Відбувається це завдяки наявностіу складі препарату необхідних мікроелементів - цинку, марганцю, заліза, молібдену, міді, кобальту і бору.Фахівці рекомендують спочатку обробити посіви озимої пшениці і ріпаку Фертігрейн Фоліаром. Завдяки речовинам, щовходять до його складу - осмопротекторам, які підтримують водноіонний балансв клітинах рослин, препарат допоможе відновити сили після виснажливої зими. Особливо, це проявляються під час періодуцвітіння. Адже, на оброблених посівах цвітіння починається раніше.За більш детальною інформацією таконсультаціями, Ви можете звертатися донашого ексклюзивного Дистриб'ютора в

Україні - Компанії «Остер».

 

Компанія «ОСТЕР»,

м.Вінниця, вул. Артема, 7

тел. (0432) 27-99-25, 61-20-92

ostervin@gmail.com