Крильчатки для світового ринку у трьох основних сегментах: вентиляція, охолодження та промисловий теплообмін

 

МУЛЬТІ -ВІНГ УКРАЇНА, ТОВ

- офіційний дилер датської компанії Multi –Wing International AS.

 

Multi-Wing розробляє та продукує крильчатки для світового ринку у трьох основних сегментах: вентиляція, охолодження та промисловий теплообмін.

Пропонуємо сучасні робочі колеса(крильчатки) осьових вентиляторів датської фірми Multi-Wing International AS діаметрами від 0,2м до 3м. Наші лопасті характеризуються високим рівнем продуктивності при низькому рівні шуму та малих витратах енергії.

Аеродинамічний профіль лопаток гарантує високу продуктивність роботи. Гнучкість системи дає змогу вибрати оптимальний варіант з-поміж багатьох розмірів маточини і багатьох профілів лопаток, придатних для застосування як у ліво-, так і правосторонніх версіях. Окремо виробляємо лопатки для реверсних вентиляторів, що дають однакову продуктивність в обох напрямках потоку.

 

 

 

 

 

Регуляція кута нахилу лопаток дозволяє вибрати одну з таких позицій: від 15 до 50°. Крильчатка може складатися з 2 до 16 пластикових або металевих лопаток (в залежності від типу).

Пропонуємо виробникам вентиляційного обладнання співпрацю в плані виробництва нових типів обладнання з використанням крильчаток Multi-Wing!

 

МУЛЬТІ-ВІНГ УКРАЇНА, ТОВ- офіційний дилер датської компанії

Multi –Wing International AS.

+38(032)240-08-08, факс +38 (032)240-08-81, моб.т.+38(067)674-38-25

79040 м.Львів, вул..Патона, 22, оф.47

taras@multi-wing.com.uainfo@multi-wing.com.ua

Скачуйте прайс з сайта www.multi-wing.com.ua