Завод рафінації та дезодорації

Завод рафінації та дезодорації

У 2006 році ввели в експлуатацію завод рафінації та дезодорації.

Високий ступінь автоматизації всіх процесів, а також контроль кожного етапу виробництва олії за допомогою комп'ютерних систем і спеціалізованого програмного забезпечення SIEMENS гарантують дотримання європейських стандартів якості у виготовленні соняшникової олії. Досконала система очищення олії з використанням сучасних технологій, яка встановлена на заводі, дозволяє отримувати рафіновану олію, в якій відсутні канцерогени (heavy PAH).

 

Виробничі потужності заводу рафінації та дезодорації

Потужність заводу з виготовлення рафінованої олії – 300 тон на добу. Компанія знаходиться в першій п’ятірці найпотужніших виробників рафінованої соняшникової олії в Україні.

 

Приватне підприємство "Оліяр" є виробником соняшникової олії таких торгових марок як: «МАЙОЛА», «СОНЯШНА» і «РОДИННА».

 

Контроль якості

Сертифікована лабораторія контролю якості працює безпосередньо на виробництві і забезпечує постійний нагляд за якістю сировини та за готовою продукцією.

 

Міжнародна стратегія

Продукція компанії «Оліяр» давно відома споживачам таких країн, як Америка, Болгарія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Австрія, Албанія, Молдова, Білорусь, Азербайджан, Арменія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Казахстан, Киргизія, Грузія, Вірменія та Ліван, Афганістан, Ізраїль, Бангладеш, Гана, Південна Корея.

 

Доставка продукції

Компанія «Оліяр» входить в групу компаній ТД «Майола» та ТзОВ «Транс-Сервіс-1». Основні перевезення продукції здійснюються автотранспортом компанії «Транс-Сервіс-1».

 

 

Олійноекстракційний завод

Завершується будівництво нового олійноекстракційного заводу. І квартал 2013 року – запуск першої лінії з переробки жмиха соняшника, ІІІ квартал 2013 року – запуск лінії з переробки насіння ріпаку, сої та соняшника.

 

Технічні характеристики олійноекстракційного заводу

Встановлене на заводі сучасне обладнання провідних світових виробників відзначається енергоощадністю та зводить до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище. При цьому зберігаються високі показники продуктивності та якості продукції.

 

Технічні характеристики олійнопресового цеху:

– продуктивність обладнання для переробки насіння соняшника – 1200 т/добу;

– продуктивність обладнання для переробки бобів сої - 700 т/добу;

– продуктивність обладнання для переробки насіння ріпаку - 1000 т/добу;

 

До складу ОЕЗ входять

На новому заводі передбачено елеватор для зберігання сировини місткістю 34600 м3. Додатково на складах обладнано відділення грануляції потужністю 30 т/год. Для зберігання готової рослинної олії передбачено резервуарний парк 3х3000 м3.

 

 

Олійноекстракційний завод, починаючи з кінця осені, пропонує до реалізації таку продукцію:

– олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена;

– олія соняшникова нерафінована виморожена;

– олія соєва нерафінована невиморожена;

– олія ріпакова нерафінована невиморожена;

– шрот соняшниковий;

– шрот соєвий;

– шрот ріпаковий.

 

Кількість працівників

Станом  на 28.09.2012 р. завод рафінації та дезодорації налічує  344 людини.

При запуску І лінії олійноекстракційного заводу з переробки жмиха соняшника кількість працівників збільшиться на 160 людей. При запуску ІІ лінії – на 160 працівників і при запуску ІІІ лінії ще на 160 працівників.