ЯКИЙ зернонавантажувач вибрати?

 ЯКИЙ зернонавантажувач вибрати?

 

 "І що?!”- скажете Ви. - Зернометачів багато і чи є різниця, який з них купувати?”

 Проведемо просту аналогію: подивіться - скільки авто їздить по дорогам. І всі вони абсолютно "однакові”: мають двигун, кузов, руль, по 4 колеса, шини, сидіння, акумулятори і тд. І все ж- що їх відрізняє? Їх відрізняє відповідь на одне просте запитання: "ЯКИЙ”: який там встановлено двигун, який акумулятор, яка гума на колесах і тд. Тому пропонуємо Вам, шановні господарі, познайомитися із новим поколінням зернонавантажувачів, що виготовляються з використанням сучасних технологій та якісних матеріалів: зернонавантажувач ЗН-90.

Зернонавантажувач ЗН-90 призначений для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах і має продуктивність 90 т/г. Може виконувати наступні технологічні операції:

 - Завантаження і вивантаження зерна на зерносховищах.

- Завантаження зерна в транспортні засоби.

- Механічне перелопачування (перебуртовка) зерна на відкритих майданчиках під час підвозки зерна від комбайна

- Формування буртів з куп зерна, що залишаються транспортними засобами на майданчиках під час підвозки зерна від комбайна

-Сепарацію зерна з виділенням легких домішок.

 

В зернонавантажувачі застосована система опти-мізації завантаження, яка дозволяє йому працювати повністю в автоматичному режимі з будь-якою заданою продуктивністю.

Є виносний пульт управління на дистанцію 10 м.

Встановлений прожектор для роботи в темний час доби.

 

У поєднанні з високими ергономічними характе-ристиками і простотою обслуговування ЗН-90 є пре-красною машиною для Вашого господарства.

Характерною особливістю самохідного зернонаван-тажувача ЗН-90 є можливість завантаження складів з висотою складування зернового матеріалу до 6 м., а також формування високих буртів на майданчиках відкритих токів, спеціально розроблені для швидкісного завантаження сучасних автомобілів з високим бортом.

Використовуючи їх переваги, Ви зможете заробити додатковий прибуток за рахунок збільшення продук-тивності, висоти завантаження зерна і витрат на викорис-тання техніки.

Механізм пересування вдосконалений встановленим мотор-редуктором, що приводить до тривалішого терміну експлуатації.

 

Важливі особливості зернонавантажувачів ЗН-90:

-Посилена рама з профільної труби. (Інші виробники використовують для рами "уголок”. )

-Сучасна електрошафа з дистанційним пультом керування.

-Використовується сучасний мотор-редуктор, на привід встановлений диференціал, на хід - гумові колеса, що полегшує поворот та рух.

-Використовується німецька фарба фірми Lankwizer, яка надійно захищає навантажувач від іржі та корозії.

-Зручне керування хоботом і поворотом тримера.

-Підшипникові вузли нового зразка.

-Поворот тримера на 90 градусів у різні боки.

-Проста схема підйому та опускання крил, дюралюмінієві ролики.

-Шевронна стрічка.

Важливо:Зернонавантажувачі ЗН-90 виробляються в Україні і мають гарантію 1рік.

В будь-який час Ви можете звернутися до сервісної служби і отримати кваліфіковані консультації та допомогу. А якщо потрібно - і запчастини.

 

 

Пряма мова. Найкращі рекомендації для техніки- це відгуки тих, хто  купив її та працює з нею в реальних умовах. Отже, наш кореспондент зателефонував до одного із шанованих господарів: до Собори Бориса Петровича, що працює директором   СТОВ "НИВА”, що  в Чернігівській області, Бахмацький р-н, с. Митченки. (тел:(095)285-07-81)

 

Корреспондент: - Шановний Борис Пет-рович. Ви придбали зернометач ЗН-90 ви-робництва "Вінмашпостач”. Чому? Хтось по-радив чи по рекламі?

- Порадив заступник директора холдингу, але де він побачив про цей зернонавантажувач, я не знаю.

 

Корр.:-Ви раніше мали в господарстві зернометачі?

- Так, звичайно мали. Був і ЗН-60, і ЗН-80. Та вирішили спробувати більш сучасну техніку.  Зернонавантажувач ЗН-90  відпрацював у нас 1 рік, точніше 1 сезон. За цей період він показав себе тільки з найкращої сторони, Порівнюючи з попередніми зернонавантажувачами, він гру-зить на більшу висоту, більш продуктивний та легший в управлінні.

 

Корр.: - Були поломки ЗН-90?  Які?  Як Ви їх виправляли- самі, чи викликали представників "Вінмашпостачу”? Запчастини вам поставили? Гарантію вони  додержали? Взагалі - як вам роботи сервісної служби постачальника?

- Він не ламався, тому не знаю щодо сер-вісу...

 

Корр.:- Якби головний інженер чи конструктор спитав у Вас пораду- які вдоско-налення внести до конструкції зернометачу ЗН-90?  Чого Вам не вистачає в його конструкції?

- Нас все задовольняє. Ну, хіба що можливо підвищити основу, чи колеса, щоб було зручніше транспортувати зернометач по току, чи зі скла-ду на склад. Щоб він легше переїзджав через пороги та інші нерівності поверхні.

 

Корр:- Якщо б у Вас ваш добрий знайомий-фермер, чи то ваш кум спитав поради- ЯКИЙ йому придбати зернометач? Ви б порадили йому ЗН-90? Не страшно підставляти свою репутацію господаря, даючи пораду купити саме ЗН-90?  Не боїтеся, що потім будете "битий?”

- Так, я б порадив би придбати тільки цей зернонавантажувач. Я вже працюю в сіль-ському господарстві більше двадцяти років (що до репутації)і, якщо я бачу, що це дійсно надійне обладнання, то охоче буду ре-комендувати!

 

Корр.: - Назвіть слова, які, з Вашої точки зору, найточніше характеризують зернометач ЗН-90.

-                         Надійний, високопродуктивний, совремєнний, як воно по українськи? Так — сучасний!

 

 

 

 

  Звертайтеся до виробника: ТОВ "Вінмашпостач”, м. Вінниця, вул.Чехова, 29;

    (0432)65-55-59; 69-77-93; (067)430-07-06, (067)430-74-75; e-mail: vinmash@ukr.net

 

     Запрошуємо ознайомитися із ЗН-90  на агровиставці "Зернові технологіїї. ІнтерАгро-2013”, м. Киів, 12-14 лютого, павільйон №1.

 

      Стаття надана міжнароднимпректом газетою «Агроснаб Черноземья», www.asnab.ru