Реклама

Мы в соц. сетях
ФОП ФЕРЕНЧАК І.В.

ФОП ФЕРЕНЧАК І.В.

 

ГУРТОВА ТА РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ  ЗАПЧАСТИНАМИ

до обприскувачів виробництва фірми»AGROPLAST» \ПОЛЬЩА\  по всій територіі України.

 


Також переобладнуємо обприскувачі ОП-2000 – польові \ штангові \  та ОПВ_2000 садові\вентляторні\,які були в використанні, комплектацією відомих європейських фірм

«Annovi  Reverberi», «UDOR» ,» COMET»,  «ARAG» ,» LECHLER» та ін.

 

Ми пропонуємо Вам вигідну співпрацю і надійні товари. Запасні частини та аксесуари представлені в найширшому асортименті  такі як:

 ВІДСІЧНІ ПРИСТРОЇ  VDSChN-PRISTROyi-dlya-papki.doc [184 Kb] (cкачиваний: 28)

 

КАРДАННІ  ВАЛИ 

 

ПУЛЬТИ  КЕРУВАННЯ  : : РЕГУЛЯТОР ТИСКУ  УДОР сад , РУГУЛЯТОР ТИСКУ ARAG. (файлы:  Регулятор УДОР .сад; РУГУЛЯТОРИ ТИСКУ ARAG.doc)

 

ВИТРАТОМІРИ  

 

Вся продукція відповідає вимогам європейських стандартів. У випадку, якщо Ви не знайдете на нашому сайті www.agroplast.in.ua необхідної інформації,то Ви можете:


- відправити інформацію на електронну пошту: sgdetal@ukr.net

зробити замовлення по телефону :  +380506748931+380673400731

- або відправити  заявку  на факс : 0672318923

 

Саме це диктується сучасними умовами ринку і конкуренції. У цих умовах споживача необхідно забезпечити найширшим  асортиментом  продукції ,його високою якістю і прийнятним рівнем цін. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями  САТ  НОВА ПОШТА  ГЮНСЕЛ     ДЕЛІВЕРІ. Це дозволяє в найкоротший час поставити клієнту необхідні запчастини в будь-який куточок України.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знаходити найбільш ефективні схеми

співпраці.

Основною метою нашого підприємства є довгострокова і взаємовигідна співпраця ,а також надання як найширшого асортименту продукції, для того, аби задовільнити кожного клієнта.

Якщо покупець стане  нашим постійним клієнтом, то зможе розраховувати на максимально вигідні умови поставки продукціі, отримавши додаткові знижки, або пільгові умови платежу

 

Запрошуємо всі зацікавлені організаціі ,підприємства, фермерські господарсва до взаємовигідної співпраці.

Сайт редакции Бизнес Досье