Реклама

Мы в соц. сетях
GPS моніторинг та контроль витрат палива у сучасному сільському господарстві

GPS моніторинг та контроль витрат палива у сучасному сільському господарстві.

Вибір оптимального рішення.

 

Непрогнозованость цін на сільськогосподарську продукцію та значний ріст цін на паливо, спонукають багатьох виробників на пошук рішень зменшення витрат та покращення конкурентно спроможності.

І саме в таких умовах використання систем GPS моніторингу та контролю витрат палива має особливе значення та є найбільш обгрунтованим з точки зору економічної доцільності.

 

Компанія "GPS SERVICE” на протязі останніх 5-х років пропонує своїм Клієнтам весь комплекс технічних та програмних рішень з об'єктивного контролю роботи транспорту та контролю витрат палива. Починаючи з встановлення механічних лічильників витрат палива до впровадження комплексних On-Line систем GPS мониторингу та цифрових датчиків рівня палива.

 

Найбільш простим рішенням є встановлення механічних лічильників. Такий варіант контролю має відносно не велику вартість та простий у використанні, що робить його досить популярним серед наших Клієнтів. Безперечним лідером продажів на Україні є лічильники Швейцарської компанії «Aquametro». Саме продукцію цього виробника ми пропонуємо споживачам, бо ми впевнені в якості, надійності та точності таких лічильників. Майже 95% впроваджень припадає на монтажі лічильників на «вітчизняну» техніку: МТЗ, ХТЗ, Т-150 та їх модифікації. За для ефективного використання лічильника потрібен чіткий та прозорий контроль на видачі палива, контроль та своєчасна заміна фільтрів тонкої очистки та додаткових фільтрів палива, своєчасне технічне обслуговування паливної системи.

 

Наступним якісним кроком вперед до ефективного контролю за автопарком та технікою є впровадження комплексної системи GPS моніторингу та контролю палива з допомогою цифрових датчиків рівня.

Така система значно складніша у впроваджені та експлуатації, але кількість і якість контрольованих параметрів та інформації дозволить користувачу мати максимум даних про роботу транспорту і витрати палива.

Хотілось би зазначити, що впровадження систем моніторингу можна назвати «якісним кроком вперед» лише за умови придбання якісного та точного обладнання, програмного забезпечення з відповідним функціональним наповненням, наявність кваліфікованої технічної підтримки з боку постачальника, та можливість навчання користувача роботі з системою. Саме сукупність всіх цих факторів дасть можливість отримати максимальний економічний ефект.

Наша компанія має значний досвід впровадження комплексних систем GPS моніторингу, досвідчених фахівців інженерів, та обладнання з кращими показниками адаптивності, надійності та точності.

До складу запропонованого програмно-апаратного On-Line комплексу входить сертифіковане професійне GPS обладнання для моніторингу, цифрові датчики рівня палива ДУ-02М (похибка вимірювання: в статичному режимі, не гірш ніж 0,1%, фактична з урахуванням конфігурації баку, температури, тощо — 0,3-0,8%), гальванічно розв'язані стабілізатори напруги та диспетчерський програмний комплекс, додаткові датчики температури, ідентифікатори причепного обладнання та водіїв, тощо.

Найбільшу уваги треба звернути на вибір датчиків рівня палива.Зараз на ринку України представлені датчики багатьох виробників, з різними технічними параметрами та,відповідно, з різною ціновою пропозицією. Ми випробували майже всі наявні екземпляри датчиків рівня та зупинили свій вибір саме на ДУ-02М з наступних причин: висока надійність, фактична похибка вимірювання ДУ-02М значно менша ніж лабораторна інших датчиків, можливість налаштування індивідуально під кожен паливний бак, беззаперечна температурна стабільність показань (завдяки наявності вбудованого датчика температури), взаємозамінюваність без перетаріровки паливного баку, можливість "обрізки” робочої частини датчика до самих мінімальних розмірів без втрати точності.

У кінцеву результаті Клієнт буде мати якісну та об'єктивну інформацію: On-Line спостереження, маршрути руху, фактичний пробіг, час прибування техніки у полі, місця зупинок, оброблена площа, контроль причепного обладнання, контроль швидкісних параметрів руху, контроль роботи інших механізмів та обладнання, тощо. І, звичайно, точний контроль витрат палива, а саме: дані про заправки (об'єм,місце,дата та час), остатки палива у любій точці часу і простору, загальний об'єм та об'єм використаного палива у полі,дані про наявні зливи палива та інші звіти пов'язані з використанням палива.

 

Який саме варіант контролю вибрати для господарства: механічні лічильники або комплексна система моніторингу, вирішує Клієнт. Компанія "GPS SERVICE”, зі свого боку, надасть необхідні консультації, технічну та комерційну інформацію, що дозволить зробити правильний та економічно обгрунтований вибір.

 

 

м. Харків

(057) 732-73-31

(067) 574-94-82 (050) 325-51-30

www.service-gps.com

 

Сайт редакции Бизнес Досье