Насіння та реманент 2012

 

 

 

Підведення підсумків виставки «Насіння та реманент-2012»

 

З 17 по 19 жовтня у Львові відбулася IX-а спеціалізована виставка«Насіння та реманент-2012».

Виставка проходилана своєму традиційному місці проведення ПС «Україна», вул. Мельника, 18. На виставку привезли свою продукцію близько 50 компаній з різних областей України.

Під час церемонії відкриття з вітальним словом до учасників та відвідувачів виставки звернулись: Роман Андрійович Верещинський – начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської обласної держадміністрації, Жан Вікторович Захаров - заступник директора з комерційної діяльності компанії «Свитязь» та Тетяна Іванівна Лазебник - заступник головного редактора журналу «Дім Сад Город».

Учасники виставки - виробники та продавці насіння, саджанців, добрив, засобів захисту рослин, садового інструменту, сільгосптехніки, запчастин, навісного обладнання та мотоблоків, а також представники аграрних ЗМІ. Експоненти ознайомлювали відвідувачів з новинками та сучасними пропозиціями на сільськогосподарському ринку. Відвідувачі виставки - фермери, керівники та представники сільгосппідприємств, спеціалізованих магазинів та гуртівень, власники дачних та присадибних ділянок, городники, студенти спеціалізованих навчальних закладів. Всього відвідало виставку біля 5 тисяч осіб.

Особливим попитом серед відвідувачів користувалися насіння овочів та саджанці ягідників, фруктових дерев та квітів, що були представлені на виставці компанією Свитязь (Львів), АгроСвіт (Полтава), Украгровест (Рівне), Леон (Львів), ТМ Семена Украины (Київ), ФГ «Львівською дослідна станція садівництва «Неслухів» та ПП Пегида з Неслухова (Львівська обл.), Інститутом c/г Карпатського регіону (Львівська обл.),Євросад ТМ (Львівська обл.) та ін. Розсадник Брусвяна з Києва привезли відвідувачам виставки популярні сьогодні саджанці різних сортів лохини або чорниці високорослої та ремонтантні сорти малини. Сільгосптехніку на виставку «Насіння та реманент» привезли компанія «Садово-городня техніка» з Києва – мотоблоки та запчастини, компанія АМАКО (Київ)- трактори, Агромотор-сервіс (Хмельницька обл.) – причепи, запчастини та навісне обладнання, Львів-Агротех – трактори та мотоблоки, ППМ-Спецтехніка (Хмельницький) – мотоблоки та навісне обладнання, компанії «Агротех» та «Аеромех» з Луганська - обладнання для очищення та сепарування зерна, зерносушарки - компаніяФінпро (Київ).

На виставці можна було ознайомитись з характеристиками, вибрати та придбати добрива, як мінеральні, так і органічні, які представляли компанія «Деметра» (Черкаси), Агро-Дельта Груп (Київ), ТМ «Біоактив» (Львів). Стимулятори росту представляла компанія «Кю. Ес.Сі» (Київ), засоби захисту рослин - БТУ-центр (Вінницька обл.), «Деметра» (Черкаси) та Агро-Дельта Груп «Київ». Багато цікавого і корисного можна булопобачитина стенді «Клубу Органічного Землеробства»(м. Львів)– продукціята новітні технологіїбезпечнідля природи та людини.В рамках роботи виставки відбулись семінари:«Ягідництво та насадження кісточкових культур – перспектива господарств Західного регіону»,«Біологічні біостимулянти крокують до органічного землеробства разом з фермерами і власниками присадибних ділянок, «Органічне землеробство - запорука здоров"я людини».

Інформаційна підтримка: Аналітичний партнер:Агро Перспектива. Галузевий медіа-партнер: Аграрна країна. Генеральний інтернет-партнер: Агровектор. Інформаційні спонсори: Проект Агро, Аграрник, Аграрная неделя, Агроном, Агропартнер, Агроснаб Черноземья, Дім, сад, город, Добрий господар, Агробізнес кур’єр, Реклама на село, Чим Хата Багата, Фермерське господарство, Аграрна Країна, Лідер України, АгроМаркет, АгроСвіт, Organic.ua.

Контакти: Наталія Курій, керівник проекту,(032) 244-18-88, 067 672-55-72, expolviv@gmail.com.

 22 жовтня 2012 р