Найближчі виставки


Ми в соц. сетях

VII СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА
ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА

5-7 листопада 2019 р.

Організатор- ТОВ «Міжнародний виставковий центр»,за підтримкиМіністерства екології та природних ресурсів України.

Основна мета виставки:впровадження новітніх науково‑технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

Тематичні напрямки:
- екологічний моніторинг та методики оцінки забруднення навколишнього природного середовища
- системи очищення промислових викидів у повітря
- поводження з твердими промисловими відходами та їх утилізація (технології, техніка та обладнання)
- переробка та утилізація відходів полімерів та гумотехнічних виробів (техніка та обладнання)
- методи очищення та відновлення ґрунтів
- технології звукоізоляції, боротьба з шумом та вібрацією
- контроль за електромагнітними та радіаційними випромінюваннями
- поводження з токсичними і радіологічними відходами
- екологічно безпечні технології та виробництва
-екотранспорт

У рамках виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, «круглих столів» присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, міжнародному досвіду і співробітництву, а також перспективам розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього природного середовища.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
тел.: (044) 201-11-54, 201-11-62
e-mail:ecology@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/uk/ecoua-2019.html


1. XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ-2019

2. 19 - 22 листопада 2019р.

3. Виставки працюють: 19,20,21 листопада з 10.00 до 18.00. 22 листопада з 10.00 до 16.00

4. Міжнароднийвиставковийцентр(Київ, Броварський пр-т, 15)

5. Вхід вільний

6. www.iec-expo.com.ua; e-mail:lilia@iec-expo.com.ua,alexk@iec-expo.com.ua; тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58

Організатор- ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Міжнародний промисловий форум— найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії(UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Основна мета виставки:впровадження новітніх науково‑технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

В рамках форуму:

-Металообробка(металообробні технології, обладнання).
-УкрВторТех(комісійна техніка, обладнання).
-УкрЛитво(обладнання та технології для ливарного виробництва).
-УкрЗварювання(технології, обладнання та матеріали).
-Гідравліка. Пневматика.
-Підшипники(підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників).
-УкрПромАвтоматизація(автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктівпромисловості).
-Підйомно-транспортне, складське обладнання.
-Зразки, стандарти, еталони, прилади(контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія,сертифікація).
-Безпека виробництва(засоби захисту, безпека робочоїзони)У рамках виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, «круглих столів» присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, міжнародному досвіду і співробітництву, а також перспективам розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього природного середовища.


XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

20 - 23 листопада 2018

Міжнародний промисловий форум— найбільша промислова виставка в Україні. У 2005році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії(UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себеспеціалізовані виставкиу галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі,послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
-Металообробка(металообробні технології, обладнання)
-УкрВторТех(комісійна техніка, обладнання)
-УкрЛитво(обладнання та технології для ливарного виробництва)
-УкрЗварювання(технології, обладнання та матеріали)
-Гідравліка. Пневматика
-Підшипники(підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
-УкрПромАвтоматизація(автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктівпромисловості)
-Підйомно‑транспортне, складське обладнання
-Зразки, стандарти, еталони, прилади(контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія,сертифікація)
-Безпека виробництва(засоби захисту, безпека робочоїзони)

Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58
e-mail:lilia@iec-expo.com.ua,alexk@iec-expo.com.ua


ВИСТАВКА 2015


XI спеціалізована  виставка «ЕЛЕКТРИКА 2015»

Час проведення: 25–27 березня 2015 р.

Місце проведення: Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м. Львів

Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2015″ надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитися з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам.

На виставці також буде представлена продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі та розподілу електроенергії і системи енергозбереження.

Особливість виставки "ЕЛЕКТРИКА” полягає в можливості особистого спілкування керівників підприємств, обміну досвідом та професійному зростанню фахівців, можливості відслідковувати найновіші технології та інновації в галузі, досліджувати та вивчати ринок.

Відвідувачам виставка дасть можливість отримати повнішу інформацію про ринок, ознайомитися з новими продуктами та технологіями, отримати торговельну інформацію, налагодити контакти, порівняти та об’єктивно оцінити ринкові пропозиції.

Новітні технології, обладнання та матеріали, які будуть представлені на виставці, є могутнім чинником модернізації та технічного переозброєння промислових та будівельних підприємств, підвищення їх конкурентоспроможності. Виставка дозволить прогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, що відбуваються у ній.

Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2015″ – це місце зустрічі найкращих представників галузі, яка покликана допомогти підприємствам галузі одночасно реалізувати всі найважливіші завдання в одному місці.


ВИСТАВКА 2015


V спеціалізована  виставка «Метал. Обладнання. Інструмент 2015»

Час проведення: 25–27 березня 2015 р.

Місце проведення: Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м. Львів.

Виставка «Метал. Обладнання. Інструмент – 2015» – це місце зустрічі провідних фахівців у галузі машинобудування  і русло потужного інформаційного потоку.

В період докорінних змін української економіки відчувається потреба в новому, більш сучасному устаткуванні та сучасних технологіях виробництва.  На виставці будуть представлені сучасні технології, які є найкращим чинником технічного переоснащення машинобудівної промисловості України.

Учасники та відвідувачі виставки «Метал. Обладнання. Інструмент – 2015» зможуть розширити торгово-економічні зв’язки та налагодити важливі партнерські відносини. Виставка має на меті ознайомити:

з сучасним обладнанням для виробництва та обробки металу,

виробництвом кріпильних елементів;

допоміжним технологічним обладнанням;

обладнанням для відновлення та захисту металевих поверхонь;

технологїєю з’єднання та захисту;

арматурою, фітингами, різноманітним інструментом та ін.

Сподіваємось, що виставка «Метал. Обладнання. Інструмент – 2015» стане важливим кроком на шляху підйому технічного рівня та підвищення конкурентноспроможності машинобудівної промисловості України.


Подробнее о выставке можно узнать кликнув по картинке.
Виставка «ЕЛЕКТРИКА 2014»
Час проведення:26–28 березня 2014 р.
Місце проведення:Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м.

Львів Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2014″ надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитися з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам. На виставці також буде представлена продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі та розподілу електроенергії і системи енергозбереження. Особливість виставки "ЕЛЕКТРИКА” полягає в можливості особистого спілкування керівників підприємств, обміну досвідом та професійному зростанню фахівців, можливості відслідковувати найновіші технології та інновації в галузі, досліджувати та вивчати ринок. Відвідувачам виставка дасть можливість отримати повнішу інформацію про ринок, ознайомитися з новими продуктами та технологіями, отримати торговельну інформацію, налагодити контакти, порівняти та об’єктивно оцінити ринкові пропозиції. Новітні технології, обладнання та матеріали, які будуть представлені на виставці, є могутнім чинником модернізації та технічного переозброєння промислових та будівельних підприємств, підвищення їх конкурентоспроможності. Виставка дозволить прогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, що відбуваються у ній. Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2014″ – це місце зустрічі найкращих представників галузі, яка покликана допомогти підприємствам галузі одночасно реалізувати всі найважливіші завдання в одному місці.