На Львівщині відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

 

Традиційно у листопаді у Львові відбудеться III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн-організаторів TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), які запрошують українські компанії до участі в Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» у Львові.

«EuroAGRO-2018» - це подія, яка наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу.

Тематичними розділами цьогорічної експозиції будуть:агротехніка (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін. Відтак, асортимент продукції, який представлений на виставці дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва.

В рамках виставки традиційно буде представлена польська експозиція, а також запрошені компанії з таких країн: Угорщина, Білорусь, Молдова та Туреччина. Сприятливими факторами стали географічна близькість країн, інвестиційна зацікавленість в ринку та розширення напрямків співробітництва.

Крім цього, формується програма супутніх заходів з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі, де будуть відбуватися B2B-зустрічі, презентації та дискусії між представниками аграрного ринку різних країн.

«EuroAGRO-2018 »- останні тренди, ще більше сенсу, ще більше користі і ще більше знайомств.

 

22 - 24 листопада 2018 р.

Львів, ВЦ Південний-ЕКСПО»

Поспішайте зареєструватися >>> http://www.galexpo.com.ua/agro/

Більше новин >>> https://www.facebook.com/euagro/


 Выставка ИнтерАгро 2018

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

30 жовтня – 1 листопада відбудеться 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018».

Виставка проходитиме у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна).

 

«ІнтерАГРО» – міжнародно визнана виставка сільськогосподарської техніки та обладнання, яка проходить раз у два роки та має на меті презентувати на українському ринку новинки та передові розробки від світових лідерів технічних рішень для сільського господарства.

 

На «ІнтерАГРО 2018» очікується:

- 32000 м2 виставкової площі;

- близько 400 компаній;

- більше 20 країн;

- національні експозиції Німеччини, Франції, Китаю, Туреччини;

- до 50 ділових заходів;

- 20000 професійних відвідувачів.

 

Тематичні розділи виставки:

- сільськогосподарська техніка та обладнання (трактори, комбайни, ґрунтообробна техніка, обприскувачі, техніка для тваринницьких комплексів та кормозаготівлі, ін.);

- транспорт та логістика;

- запасні частини та сервіс;

- насіння, добрива, ЗЗР, ПММ;

- іригація;

- елеватори та склади;

- лабораторне та ваговимірювальне обладнання;

- цифрові технології та системи точного землеробства;

- альтернативна та біоенергетика;

- техніка для лісу.

 

Традиційно в рамках ІнтерАГРО відбудеться четвертий міжнародний конкурс технічних інновацій «InterAGRO Innovation Award».

Мета конкурсу – визначення кращих технічних рішень для сільськогосподарської техніки та обладнання, які представлені на ринок України компаніями-розробниками в період з 2017 по 2018 рік.

Варто відзначити, що протягом 11 років в «ІнтерАГРО» брали участь такі світові та вітчизняні бренди: AGCO, Аmazone, Berthoud, Case, Claas, Gregoire Besson, Horsch Maschinen, John Deere, Kuhn, Lemken, Manitou, Maschio Gaspardo, New Holland, Poettinger, Siloking, Vaderstad, Versetale, Агромаш-Калина, Агросоюз, Велес-Агро, Завод Кобзаренко, Ельворті, Краснянське СП «Агромаш», Львівагромашпроект, ОЗСМ «АГРОТЕХ» та інші.

 

Більш оперативну та детальну інформацію про виставку та програму заходів можливо знайти на офіційному сайті виставки www.interagro.in.ua та на сторінці у Facebook www.facebook.com/InterAgroUkraine/

 

Дирекція сільськогосподарських виставок

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

(044) 490-64-68

agro@kmkya.kiev.ua


XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

20 - 23 листопада 2018

Міжнародний промисловий форум— найбільша промислова виставка в Україні. У 2005році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії(UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себеспеціалізовані виставкиу галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі,послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
-Металообробка(металообробні технології, обладнання)
-УкрВторТех(комісійна техніка, обладнання)
-УкрЛитво(обладнання та технології для ливарного виробництва)
-УкрЗварювання(технології, обладнання та матеріали)
-Гідравліка. Пневматика
-Підшипники(підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
-УкрПромАвтоматизація(автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктівпромисловості)
-Підйомно‑транспортне, складське обладнання
-Зразки, стандарти, еталони, прилади(контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія,сертифікація)
-Безпека виробництва(засоби захисту, безпека робочоїзони)

Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58
e-mail:lilia@iec-expo.com.ua,alexk@iec-expo.com.ua


22 - 25 травня 2018 !

Запам'ятовуємо ці дати, адже саме в ці дні відбудеться найочікуваніша галузева подія - Міжнародна виставка «Деревообробка».

Останні тренди, ще більше сенсу, ще більше користі і ще більше знайомств.

Деревообробка – місце зустрічі лідерів деревообробної галузі і представлення новинок, платформа для переговорів та обміну досвідом.

Цього року, як і 2017 р. буде представлено весь комплекс обладнання, яким користуються підприємці у деревообробній галузі. Окрім обладнання, експоненти демонструватимуть кращі зразки шліфувального та дереворізального інструменту. Також, відвідувачі зможуть знайти стрічкові лісопиляльні верстати, горизонтальні та вертикальні пилорами, фрезерні, багатопиляльні верстати, обладнання для сушіння деревини, аспірації та вентиляції. До уваги відвідувачів теж будуть представлені засоби захисту деревини, лакофарбові матеріали, клеї, оливи, антисептики, воски, розчинники, антипірени тощо. Оскільки деревообробна галузь неможлива без лісової складової, то на виставці буде запропонована і лісова техніка, зокрема дровоколи, тракторні причепи і гідроманіпулятори.

Більше актуальних новин та новинок на сторінці виставки у https://www.facebook.com/derevolviv/

 

(032) 297-06-28

067 6758318

http://www.galexpo.com.ua/derevo/

 


 

В рамках Весняного Будівельного Форуму 28-31 березня у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» традиційно проходитиме XXXVII Міжнародна виставка «Буд-ЕКСПО-весна» та XIII Спеціалізована виставка «Вікна.Двері.Дах» 

Будівельний форум проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, наш захід підтримують багато профільних організацій Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, Асоціації виробників будівельних матеріалів, Спілки архітекторів, Львівський політехнічний університет, Інститут містобудування та інженерії довкілля, Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради, і т.д.

У Форуміберуть участь 120 компаній, які представлять всі можливості будівельного ринку з різних куточків України та Європи. Зокрема, в цьому році:

● якісні покрівельні матеріали, пінопласт, різновиди металочерепиці Вам запропонують такі компанії як Blachy Pryshynski (Республіка Польща), ЄвроБудВестТрейд, ● сендвіч-панелі з мінеральної вати представить Inter-bud (Республіка Польща), ● гіпсовінілові панелі від Вінілпроф порадують відвідувачів своїм широким вибором ● новинки від виробників металопластикових та дерев’яних вікон, такі компанії як Екран-Вікносвіт, ТМ ELWIN,
Реноме-Партнер – ТМ Вікнова,
офіційний дилер компанії REHAU, компанія Вікнаград та Вікноплюс і т.д. ● Декоративну та облицювальну цеглу представлять такі компанії як
Косбуд-Україна, ПП Турів, Літос-Україна, ● Слобожанська будівельна компанія представить енергоефективні керамічні блоки ● Стінові блоки, газо та піноблоки презентують компанії AEROC, ЕкоКерам, Неостиль, XELLA, YTONG, Київський завод Орієнтир, ● Лаки фарби від компанії Полісан, ПП Терміт, Косбуд-Україна ● Обладнання для басейнів від Allbautech, Євромаркет, Домашній океан та Ф-Тех, енергоощадні технології та нові розробки в області альтернативної енергетики від Віта-Клімат та Нібе-Україна, ліфтове обладнання та ескалатори представлять Міцуї Україна, Ізамет, Західна ліфтова компанія і т.д.

28.03.2018 – в перший день виставки відбудеться конференція та тему: «Перспективи впровадження інноваційних технологій європейського типу у житловому будівництві», другого дня пройде виїзне засідання комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності німецько-української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine) на тему «Німецькі стандарти якості та використання енергоефективних технологій у будівництві».

Реєстрація https://goo.gl/VyzjHk

Контакти Оргкомітету: 0676758318, еxpo1@galexpo.lviv.ua, www.galexpo.com.ua/budvesna


Главное профессиональное событие сектора HoReCa в Украине – Международный
экспофорум ресторанно-отельного бизнеса и клининга FoReCH 2017
Даты: 8 – 10 ноября 2017 года.
Организатор – компания «Киевский международный контрактовый ярмарок».
Генеральный партнер – компания «МЕТРО КЭШ ЭНД КЕРИ УКРАИНА».
FoReCH – ведущая выставка для индустрии гостеприимства в Украине, место встречи
большинства участников рынка.

Данные о выставке FoReCH:

Экспозиционная площадь: 10 000 кв.м
Участники: 220 компаний
9 стран-участниц: Украина, Италия, Германия, Польша, Турция, Белоруссия,
Тайвань, Эстония, Франция
Посетило более 9000 человек.
Было проведено  свыше 60 мастер-классов, семинаров, презентаций, лекций,
дегустаций, шоу.
Среди участников: компании «МЕТРО КЭШ ЭНД КЕРИ УКРАИНА», «НОВЫЙ ПРОЕКТ», MARESTO,
СП "КОНТАКТ", «БМ СЕРВІС», MERX HoReCa, «ЕВРОПРОФТЕХ», GGM Gastro International,
«ТЕХНОХОЛОД», VILLA VANILLA, FRANCEGLASS, «ФОРВАРД», ACCORD GROUP, ALGROUP,
PRO)MASTER, АТМА, KUMKAYA, WINTERHALTER, MANEZH, PROBAR, «ЛОДМАР-УКРАИНА»,
SKVARA INNOVATIONS, «ТЕХНОФУД», «ЛА-КОНДИТЕРРА», «КОРИНФ ИНЖИНИРИНГ»,
«ПРОФИТЕКС», LA GELATERIA, COFFEEDOOR, LIEBHERR, MIELE, BEST4REST, BEST FRIEND OF
BARISTA, GOLDEN BAR, SLAYER, «ПЕТРУЦАЛЕК», «СВІТ КАВИ», «ЛИБЕРТИ УКРАИНА», ТМ
«ОСМАНТУС», PASTABELLA, «МИСТЕР ХОРЕКА», ARTGLASS, GEMINI ESPRESSO, FRANKE, ISLA,
«ФУД ПАК СЕРВИС» и многие другие.

«

Ключевые события FoReCH 2017:
 Мастер-классы итальянской школы шеф-поваров NIP FOOD. За 3 дня
топ-повара школы удивляли искусным приготовлением пиццы, пасты,
фокаччо, выпечки, в том числе на безглютеновой муке!

 «InRestForum» – практикумы, семинары, лекции для специалистов
HoReCa по направлениям: сервис, управление, персонал, кухня,
маркетинг, тренды, стартап Спикеры форума: Александр Мусатов,
Дмитрий Погребицкий, Максим Храмов, Инна Андреишина, Юрий
Ковриженко, Сергей Трахачев, Наталья Павлючок, Станислава
Стефановская и многие другие.
 Bar Insight – это 3 дня креативных докладов, дегустаций и коктейльных
вечеринок от крупнейших алкогольных брендов! Коктейльное дело во
всех его проявлениях показали: Александр Мусатов и Надир Кучкаров,
Олег Якобенко, Эля Михайленко, Виктор Правосудов, Евгений
Толмачев, Андрей Петров, Андрей Охремчук и другие, не менее
интересные личности из барного мира.
 FONTEGRO EXPO 2017 – конгресс ведущих шеф-поваров Украины. Новый
кулинарный мир открывали: Юрий Приемский (Каркас), Денис
Комаренко (Тарелка), Ярослав Гуменюк (Muscat, г. Львов), Владимир
Ярославский (Lucky Restaurant Vinoteque, Good Wine), Владимир Ташаев
(First Line Group, «ЖЗЛ», «Любимый дядя» (Киев), «Чехов», «ZuZu», «16-
54», «Абажур», «Наша Дача» (Харьков)), Ксения Амбер («Slow
Piggy»,Одесса), Алекс Якутов, представитель школы ИФСЕ в Украине,
Массимо Джеларти (Ice cream studio Gelarty) и др.
 Генеральный партнер FoReCH – компания «METRO» - подготовила
классную программу мастер-классов и образовательных лекций от
экспертов HoReCa. Среди них: Arie Kuijt – ведущий эксперт по рыбе из
Нидерландов, Юрий Приемский, Максим Храмов, Дима Борисов, Игорь
Брагин, Юрий Ковриженко, Евгений Клопотенко и др.
 А ещё почти на каждом стенде компаний-участниц гостей FoReCH ждали
презентации, демонстрации, кулинарные мастер-классы, яркие шоу и
много новинок HoReCa.

До встречи на FoReCH 2018, который состоится 13 – 15 ноября 2018 года уже на
новой локации - в Международном выставочном центре, м. Левобережная!

Сайт выставки: http://rest-hotel.kiev.ua/

 
Вдруге на Львівщині відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» Вдруге у Львові 28-30 листопада відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO - 2017», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн (Польщі та України) в агропромисловому секторі. Два організатори Kielce Targi S.A (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та унікальної агропромислової події на теренах Західної України. «EuroAGRO 2017» - це проект, який дає поштовх до стрімкого розвитку агропромислового ринку України та наближає нас до стандартів, визнаних Європейським союзом. Найважливіше завдання для Організаторів є створення платформи для обміну досвідом та ознайомлення українських аграріїв з європейськими технологіями. Офіційним партнером виставки EuroAGRO-2107 виступить компанія BASF, яка є одним зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин, таких як фунгіциди, інсектициди, гербіциди та ін. Виставка відбувається за підтримки: Львівської обласної державної адміністрації, Відділу сприяння Торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві, Товариства Інтеграція Європа-Схід, РСП Шувар. Асортимент продукції, який цьогоріч буде представлений на виставці дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. Учасники з понад 14 областей України, на площі 3000 кв.м. виставкового центру Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36) представлять: агротехніку (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.. Українську експозицію представляють в цьому році провідні компанії, такі як : ТОВ Велес-АГРО, ТОВ «Промагролізинг-груп» (ТМ Harvest), компанія Маїс, НВК Квадрат, Укрсільгоспмаш, ТзОВ «Тетра-Агро», ТМ СтімОрганік, ТОВ Промітенс, ПНВП ЯР-СТЕП, ДР ҐРІН Україна, Грін Білд Груп (AgroNas, Польща), ІСІДА-2012 (Seminis) та з польської сторони представлені: KAWAH Technika Grzewcza – виробник котлів на пелетах, ROL/EX PPHU - виробник культиваторів для посіву та культивації, TABO KUŹNIA - виробник та прямий експортер запасних частин сільськогосподарської техніки, Agrarada East sp. z o.o. – пропонує запчастини до машин для картоплі, овочів та буряків, і т.д. У зв’язку з тим, що виставка відбувається під патронатом Львівської обласної державної адміністрації, то вона приймає активну участь у підготовці та організації цієї події, зокрема в рамках ділової програми буде проведена панельна дискусія на тему «Європейське село на Львівщині: реалії та перспективи». Також, Департамент агропромислового розвитку ЛОДА спільно з Бізнес-Партнером виставки РСП Шувар проведе Перший професійний форум для прогресивних виробників сільгосппродукції, який об’єднає ключових експертів аграрного бізнесу. Важливою подією в рамках виставки будуть «Дні польського сільського господарства». Окрім цього, відбудеться конференція на тему «Польсько- українська співпраця в агропромисловому комплексі», де будуть обговорюватися питання інвестицій в аграрний сектор Львівщини, перспективи розвитку польсько-української співпраці в агропромисловому комплексі. Також, на стенді Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві всі дні будуть відбуватися B2B-зустрічі та дискусії між польськими та українськими експертами. Крім цього, заплановано чимало інших супутніх заходів з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі, зокрема: роль аграрних палат у розбудові об'єднаних територіальних громад; розвиток фермерства та його роль у сьогоденні; день Львівського національного аграрного університету та ін. Таким чином, гості отримають широкий спектр корисної інформації та зможуть ознайомитись з новими технологіями та інноваціями, запропованими, як українськими, так і польськими експонентами. Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» - це ще один сміливий крок до євроінтеграції України! Європейські стандарти - українським аграріям!
 


Поспішайте зареєструватися >>> http://www.galexpo.com.ua/agro/

 
Запрошуємо на головний захід міжнародної агропромислової виставки «АгроКомплекс 2017»!
Агротехнологічний форум «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017» 1 листопада 2017 року в м. Києві, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б), великий конференц-зал, з 11:00 по 14:30.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням https://goo.gl/3t39fx
Нарешті настав час дізнатися результати «Агрополігону 2017» - першого в історії агропромислових виставок випробувального проекту, який об’єднав виробників сільськогосподарської продукції з різних агрокліматичних зон, ресурсні компанії, експертів агробізнесу та лідерів виставкової діяльності.
Протягом восьми місяців ви мали змогу разом з командою проекту спостерігати за перебігом випробувального проекту «Агрополігон 2017», який мав на меті відслідкувати всі тонкощі вирощування кукурудзи та показати вам діючі і, в той же момент, інноваційні
підходи для підвищення урожайності. В режимі реальних виробничих умов 3-х господарств було протестовано майже 70
гібридів кукурудзи 10-ти компаній оригінаторів! З березня по жовтень команда «Агрополігон 2017» здійснила близько 50 робочих виїздів для відслідковування стану посівів та виконання основних технологічних операцій. Це дозволило визначити вирішальні фактори, які впливають на прибутковість вирощування кукурудзи та рівень реалізації потенціалу урожайності різних гібридів за однакової технології. Після збору врожаю, експертами було проведено економічний аналіз собівартості кукурудзи, результати якого будуть презентовані на ключовому заході ІІ Міжнародної
агропромислової виставки «АгроКомплекс 2017». Агротехнологічний форум «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017»
відбудеться 1 листопада 2017 року в м. Києві, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б), великий конференц-зал. Початок заходу об 11:00 год.
В програмі форуму ви дізнаєтеся:
- рейтинг гібридів за урожайністю;
- аналіз факторів, що впливають на собівартість та підходи, щодо її зменшення;
- аналіз та перспективи розвитку світового ринку кукурудзи;
- технологічні нюанси використання безводного аміаку та курячого посліду, як високоефективних добрив;
- чітку програму антистресового захисту рослин, яка була застосована в одному із господарств-партнерів проекту (долаємо заморозки, нічні перепади температур, посухи);
- резульати вирощування кукурудзи на крапельному зрошенні в зоні Степу;
- методику контролю появи бур`янів;
- переваги технології внесення трихограми дронами та контролю ефективності;
- нагородження переможців.
Детальна програма за посиланням http://www.agrocomplex.kiev.ua/ua/agropoligon


8 - 10 ноября в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» состоится самое ожидаемое событие сегмента
HoReCa – Международный экспофорум ресторанно-отельного бизнеса FoReCH 2017. На
протяжении долгих лет выставка FoReCH занимает лидирующие позиции, поскольку только
на этом ивенте представлены новинки лучших компаний лидеров ресторанного рынка
оборудования и продуктов питания, а также является надежной коммуникационной
площадкой для совершения сделок и подписания контрактов.
Особенностью FoReCH является его масштабная программа эксклюзивных мастер-
классох, образовательных семинаров и лекций, которая способствует развитию рынка
ресторанно-отельного сектора в Украине.
Основная задача выставки FoReCH:
  • обеспечить комплексный подход к ведению ресторанно-гостиничного бизнеса;
  • содействовать активному его развитию;
  • создать основу для продвижения отечественных компаний на украинском и
  • международном рынке.
Как показывает практика, зарубежные компании и эксперты с удовольствием
принимают участие в FoReCH – это отличная возможность заявить о себе, найти новых
клиентов и установить долгосрочные перспективные бизнес-контакты.
Выставка FoReCH в цифрах и фактах:
  • Более 9 000 м 2 выставочной экспозиции посвященной только новинкам для индустрии гостеприимства;
  • Более 1 000 ведущих брендов для ресторанов и отелей;
  • Свыше 200 компаний-участниц со всей Украины, а также прямые участники из Германии, Франции, Италии, Польши, Белоруссии, Тайваня, Турции, Эстонии
  • и других стран;
  • Свыше 40 мастер-классов от ведущих шеф-поваров на стендах компаний независимых площадках.
Ежегодно выставка FoReCH собирает под своей крышей ведущие компании отрасли и
известные бренды. Абсолютное большинство игроков ресторанно-отельного рынка
представят свои новинки на выставке FoReCH и в этом году: MARESTO, НОВЫЙ ПРОЕКТ,
СП КОНТАКТ, MERX HoReCa, ФОРВАРД, Golden Bar Group, ACCORD GROUP, AТМА,
Морской дом, ProMaster, ТехноФуд и многие другие, все участники по ссылке:
За последние несколько лет культура потребления кофе в Украине значительно
выросла, ежедневно над этой задачей работают такие компании-участницы выставки
FoReCH как: Golden Bar Group, Coffee in Action, Hario, ProBar, Світ кави, Mammy Coffee,
Café Boutique, Сoffee door, компания «Либерти Украина» и многие другие.
Выставка FORECH предлагает вниманию посетителей направления «вендинг» и
«клининг», а именно ‒ оборудование, технологии, товары и услуги, которые уже давно
зарекомендовали свою эффективность и до сих пор удерживают позиции.

Генеральный партнер FoReCH 2017 − компания «METRO Cash & Carry Ukraine».
Генеральный информационный партнер − журнал «Ресторатор».
Церемония официального открытия выставки FoReCH 2017 состоится 8 ноября в
12:00 в павильоне №3 ВЦ «КиевЭкспоПлаза» (г.Киев, ул.Салютная, 2Б).

Время работы выставок: 8 ноября с 10-00 до 18-00
9 ноября с 10-00 до 18-00
10 ноября с 10-00 до 17-00

Организатор форума − компания «Киевский международный контрактовый ярмарок».
Официальный сайт FoReCH: www.rest-hotel.kiev.ua
Страница в facebook: www.facebook.com/InternationalForech
Дирекция выставки FoReCH:
Тeл./фaкс: +38 (044) 490 62 03
E-mail: rest@kmkya.kiev.ua

 

 

 

 

Запрошуємо на «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

 

Дирекція аграрних виставок «ІнтерАГРО», «Зернові технології», «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика» презентує новий виставковий проект «АгроКомплекс 2017»!

«АгроКомплекс» - міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу, яка проводиться раз у два роки, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО», та має на меті презентувати світові та вітчизняні технологічні й управлінські надбання для підвищення ефективності ведення сільського господарства на всіх рівнях.

Як виставковий проект «АгроКомплекс»,окрім виставкової платформи та бізнес-форуму, вперше в Україні включає експериментальну частину, яка представлена організаторами в спецпроекті «Агрополігон 2017».

В період з березня до листопада організатори виставки, спільно з насіннєвими та ресурсними компаніями, в реальних умовах господарств степової та лісостепової зони тестують близько 70 гібридів кукурудзи та 40 гібридів соняшнику.

Від початку посівної кампанії до збору врожаю командою проекту відстежуються ключові технологічні операції, наслідки форс-мажорних ситуацій та ефективність прийнятих рішень фахівцями господарств. Фінальні результати «Агрополігону» будуть висвітлені та обговорені в рамках Агротехнологічного форуму на практичних семінарах:

- «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017»;

- «Соняшник. Ефективні рішення. Тест 2017».

Також в рамках виставки відбудеться інтерактивна конференція «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів». Основна мета конференції - допомогти малим та середнім фермерам підібрати дієві організаційні моделі співпраці та механізми залучення додаткових ресурсів.

Окрім спеціальних заходів від організаторів «АгроКомплексу», на всіх відвідувачів чекає «Академія агарного успіху 2017» - цикл конференцій та семінарів від ресурсних компаній, які представлять досягнення господарств після впровадження технологічних новинок та інноваційних рішень.

Оперативну інформацію про наповнення бізнес-програми, новини спец-проектів та партнерів виставки можна знайти на сайті http://www.agrocomplex.kiev.ua

Більше 400 компаній з 20 країн світу вже прийняли рішення взяти участь в міжнародній виставці «АгроКомплекс 2017»! Долучайтеся і будьте в тренді розвитку агросектору!

 

Контакти організаторів:

+38044490 6469

agro@kmkya.kiev.ua